Tiyatro SALT Aralık Ayında Üç Farklı Oyunla Seyriciye Sesleniyor: Sahnede Gerçek Var!Tiyatro SALT, alternatif oyunları ile yeni sezonda tekrar seyirciyle buluşmaya Ekim ayı itibariyle “Sıradan” ve “Üç Deniz” adlı oyunlarıyla başlamıştı ve sezona büyük beğeni toplayan “İtirazım Var Masallara” ile birlikte devam ediyor. Üç farklı oyun tüm Aralık ayı boyunca dönüşümlü olarak seyirciyle buluşacak.

Tiyatro Salt Oyun Afişleri
Tiyatro Salt

“İtirazım Var Masallara”; masal karakterlerinin bilmediğimiz hayatlarından yola çıkarak, “iyilik, sevgi, intikam, isyan, şiddet, istismar” gibi durum, duygu ve acılarla yüzleşmeyi hedefleyen tek kişilik müzikli bir performans.

“Üç Deniz” oyunu hayata tutunma savaşı gölgesinde, aidiyet ve sevgiye dair bir noktada buluşan bir kedi, bir transseksüel ve bir genç kadının gerçek hikayesini çarpıcı şekilde sahneye taşırken, “Sıradan” adlı oyun yaşadığımız bu sıradan olmayan sürecin, sıradan hayatlarımıza yarattığı etkiye dair iç burkan, yüzleştiren, hüzünlendiren ve gülümseten hikayeleri seyirciyle buluşturuyor.

Tiyatro Salt Aralık Ayı Gösterimleri:

İtirazım Var Masallara: 1/3/24/25 Aralık 2021
Üç Deniz: 10/11/18 Aralık 2021
Sıradan: 4/8/15/17 Aralık 2021

Tüm gösterimler saat 20:30‘da başlamaktadır.

Bilet satın almak için: biletinial.com ve 0542 451 98 90

Sahne SALT
Halit Ziya Bulvarı, Taner İş Hanı Kat:5, Daire:506 Alsancak Konak/İzmir

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.