Tiyatro SALT’tan Yeni Oyun: “BEN BERLİN”Alternatif ve cesur projelerle seyirciyle buluşan Tiyatro SALT’ın merakla beklenen yeni Projesi “BEN BERLİN” 16 Nisan 2022’de ilk gösterimini gerçekleştirecek.

BEN BERLİN
BEN BERLİN

Yoksul bir çocukluktan, Almanya’da striptiz kulüplerinde dans etmeye uzanan bir kendini bulma hikayesinde; çocuk Yusuf’tan genç Berlin’e ve sonrasında da isimsiz bir “ben” olmaya uzanan yolculuk cesur bir dille sahnelenecek.

Kendine aidiyete giden yolda Yusuf’un insana, aileye, doğruya, yanlışa, sınırlara, aşka, dansa, sevgiye, yozlaşmaya, yalnızlığa ve çıplaklığa dair keşfine ama en çok da kendi içine doğru soyunmasına tanıklık edilecek oyun Nisan ayı boyunca Tiyatro SALT sahnesinde seyirciyle buluşacak.

“Üstündekini çıkarmak, soyunmak bence çok zor değil, yani eninde sonunda görünecek herkes de olan, aynı… et ,kemik, kas. Bence zor olan ne biliyonuz mu? İçe soyunmak… O zor işte, çünkü herkesin içi ayrı. Kimsenin içi, kimseye benzemez, kesin.”

BEN BERLİN Gösterim tarihleri: 16 / 20 / 22 / 23 / 25 / 27 Nisan 2022

Tüm gösterimler saat 20:30’da başlamaktadır.

KÜNYE
Yazan-Yöneten:
Bahadır Yüksekşan
Yardımcı Yönetmen: Alev Koçer
Oyuncu: Bahadır Yüksekşan
Dış Ses: Alev Koçer
Hareket Düzeni: Maya Kılıç
Proje Asistanı: Tuncay Keleş
Dekor/ Kostüm Tasarım: SALT Tasarım
Işık Tasarım-Uygulama: Tuncay Keleş
Video-Fotoğraf: Cem Demirel
Afiş Tasarım: Nazlı Kocaçınar
**Oyun +16 yaş seyirci için uygundur.

Biletler: Biletinial.com ve 0542 451 98 90


Sahne SALT

Halit Ziya Bulvarı, Taner İş Hanı Kat:5, Daire:506 Alsancak Konak/İzmir

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.