TUDUM: Hayranlara Yönelik Küresel Netflix Etkinliği

TUDUM: Hayranlara Yönelik Küresel Netflix Etkinliği

TUDUM. Bu da ne böyle? Yazılışına aşina olmasan da duyar duymaz bunun ne olduğunu anlayacaksınız. TUDUM Netflix‘te bir dizi veya film izlediğinde duyduğunuz ilk sestir. İşte bu ses, ilk kez düzenlenecek “TUDUM: Hayranlara Yönelik Küresel Netflix Etkinliği”ne ilham verdi.

70’ten fazla dizi, film ve stand-up‘ı temsil eden en büyük yıldızlarımız ve yaratıcılarımız, özel içerikler ve daha önce hiç yayınlanmamış videolarla dolu bu heyecan verici gün için 25 Eylül‘de sanal sahnedeki yerlerini alacak. İlk kez gerçekleşecek bu etkinlikte dünyanın dört bir yanından hayranlar en sevdikleri isimleri hiç olmadığı kadar yakınlarında hissedecek.

Nasıl İzlenir?

Sanal etkinliğin canlı yayını Pasifik saatiyle 09.00/Doğu Yakası saatiyle 12.00/Greenwich saatiyle 16.00/Türkiye saatiyle 19.00/Japonya ve Kore saatiyle 01.00’de başlayacak. Etkinlik, Netflix’in YouTube kanalının yanı sıra Twitter ve Twitch üzerinden tüm dünyada izlenebilecek.

Etkinlik öncesinde belirli kanallarda, Kore ve Hint yapımı diziler ile filmlerin yanı sıra heyecan verici anime içeriklere odaklanan özel etkinlikler Pasifik saatiyle 05.00/Doğu Yakası saatiyle 08.00/Greenwich saatiyle 12.00/Türkiye saatiyle 15.00/Japonya ve Kore saatiyle 20.00’de başlayacak.

Seni Neler Bekliyor?

Üç saatlik TUDUM etkinliğine 70’in üzerinde dizi ve film tanıtımı yer alacak. Bunların arasında yeni sezonlarıyla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Stranger Things, Bridgerton, The Witcher, La Casa De Papel ve Cobra Kai gibi en popüler dizilerimizin yanı sıra Red Notice, Don’t Look Up, Extraction, The Harder They Fall ve The Old Guard gibi filmler de yer alacak.

Hayranlar, interaktif paneller ve sohbetler sırasında flaş haberleri öğrenecek ve ilk bakış videolarını, yeni fragmanları ve özel klipleri izleyebilecek.

Ortak Yayın

Hayranlar; Facebook, Twitch veya YouTube kanallarından etkinliği ortak yayınlayabilir ve TUDUM etkinliğimizle gerçek zamanlı olarak etkileşime geçebilir. Twitch’te nasıl ortak yayın yapabileceğini öğrenmek için bu kılavuza göz atabilirsiniz.

TUDUM etkinlik detayları için tıklayınız.


Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir