Tunca’nın “Çiçek” Adını Verdiği Teklisi Yayında!İstanbul’da doğup büyüyen Tunca, müzik kariyerine genç yaşlarda gitar çalıp kendi bestelerini yaparak başladı. Rock ve elektronik müzik ile ilgilenen müzisyen, uzun bir bekleme ve birikim zamanı geçirdi. Birden fazla tarzı birbirine sentezlemeyi isteyen Tunca, müziğe sadece içinden geldiği gibi yaklaşmakta ve kalıpların dışında bir anlayışa sahip.

Tunca, geçmişte kaybettiği bir arkadaşı için yazdığı, her ne kadar keyifli olsa da bir o kadar da hüzünlü olan “Çiçek” adlı teklisini yayına aldı. Parça, çok çabuk gelişen, içindekileri bir anda dışa vurup kaydettiği hatta önce silip yayınlamaktan vazgeçtiği fakat sonrasında arkadaşının anısına yayınlamaya karar verdiği bir parça olup BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Sözü, müziği, mix’i ve mastering’i müzisyenin kendisine ait olan teklinin kapak tasarımında ise Muhammed Enis Büyükçepik imzası bulunuyor.

Tunca‘nın “Çiçek” isimli yeni teklisi BBI Music Co. aracılığıyla tüm dijital platformlarda yayında.

“Çiçek”i tüm dijital platformlardan dinlemek için tıklayınız.

“ÇİÇEK” KÜNYE
Söz, Beste: Rıdvan Küçük (Tunca)
Prodüksiyon: Rıdvan Küçük (Tunca)
Düzenleme: Rıdvan Küçük (Tunca)
Mix, Mastering: Rıdvan Küçük (Tunca)
Artwork: Muhammed Enis Büyükçepik
Label: BBI Music Co.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar