Up to Date | Bugünkü, Genç Sanatçı Destek Programı Belli Oldu

Up to Date | Bugünkü, Genç Sanatçı Destek Programı Belli Oldu


Online Art Project geçtiğimiz aralık ayında, genç sanatçıların ve sanatçı adaylarının, temel olarak sanatsal çalışmalarına ve üretim süreçlerine odaklanarak görünürlüklerine katkıda bulunmaya yönelik başlattığı Up to Date | Bugünkü, Genç Sanatçı Destek Programı projesine kabul edilen sanatçı isimlerini ve program detaylarını duyurdu.

OAP (Online Art Project), 4 ocak tarihinden itibaren Up to Date | Bugünkü, Genç Sanatçı Destek Programına dahil edilen sanatçıları Instagram hesabı (@onlineartproject) ve internet sitesinden (onlineartproject.com) sanat severlerin beğenisine sunuyor. Takipçiler, OAP Instagram hesabı ve internet sitesini ziyaret ederek sanatçı atölyesine konuk olacak, sanatçıların üretimlerini ve üretim süreçleri hakkında bilgi sahibi olacaklar.

Up To Date | Bugünkü sanatçıları: Buse Çalpan, Büşra Nur Yıldız, Candan Umur, Cansu Tanatar, Ceren Dinç, İlayda Çetinay, Kader Demirbacak, Kader Öztürkmen, Serap Alakaz, Serdar Oruç, Serpil Çetinkaya, Şemsi Altaş, Tibet Tüzüntürk, Zeynep Neris Kaplan

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.