Urla Caz Festivali 17-19 Eylül Tarihleri Arasında!

Urla Caz Festivali 17-19 Eylül Tarihleri Arasında!
Urla Caz Festivali 17-19 Eylül Tarihleri Arasında!

İlkini 2019’un Eylül ayında düzenlediğimiz Urla Caz Festivali bu sene 17-19 Eylül tarihleri arasında tekrar cazseverlerle buluşuyor.

2020’nin Eylül’ünde gastronomi ve Urla’nın eşsiz doğası ile birleştirdiğimiz Urla Caz Festivalini sizlerin yoğun ilgisine rağmen pandemi nedeni ile ertelenmişti. Bu sene özenle hazırlanan Urla Caz ve Gastronomi Festivali ile sizleri müziğin ve yemeğin birleştirici gücünü tatmaya çağırıyor.

Konusunda uzman şef ve araştırmacıların ilham veren hikayeleri ve uzmanlık alanlarına dair bilgi paylaşımları, ürün-üretici-şef buluşmaları, sohbet ve tadım etkinlikleri, sosyal sorumluluk projeleri, workshop ve atölyelerin gerçekleştirileceği festival Urla geneline yayılmış deneyim dolu bir hafta haline getiriyor.

Hem Caz müziğinin farklı standartlarına, hem de caz müziği dışında aşina olduğumuz sanatçıların caz doğaçlamalarına yer verecek geniş bir müzik yelpazesi sizleri bekliyor.

Urla Caz ve Gastronomi Festivali’ni, Sultanlar Vadisi’nin mükemmel doğa ve manzaraya sahip geniş alanında, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun, güvenli bir şekilde gerçekleşecek.

Bu sene 13-19 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Urla Caz ve Gastronomi Festivali, sizlere Urla’nın dört bir yanını müzikle keşfederken, daha önce tatmadığınız tarifleri deneme fırsatı sunacak. Hem damağınıza hem kulağınıza hitap edecek festival boyunca, size sadece an’ın ve birlikteliğin keyfini çıkarmak kalacak.

Biletler

17 Eylül Cuma

Karsu
Çağrı Sertel ‘’Multiverse’’
Dolunay Obruk

18 Eylül Cumartesi

Baba Zula
Jülide Özçelik
Elif Çağlar
Erdem Özkan
Cansu Nihal Akarsu Ft Batu Şallıel

19 Eylül Pazar

Birsen Tezer
Jehan Barbur
Möe
Kıtes

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar