“World Akustik” Sahnesi “Şakalı Akustik” Konseri İle Geri Dönüyor


“World Akustik” Sahnesi “Şakalı Akustik” Konseri İle Geri Dönüyor
Harun Tekin & Koray Candemir, Şakalı Akustik

Yapı Kredi bomontiada World Akustik konser serisi, 9 Eylül Perşembe günü Koray Candemir ve Harun Tekin’in özel projesi “Şakalı Akustik” ile Avlu’da yeniden başlıyor. Bu sene 30. yılını kutlayan Yapı Kredi World’ün sponsorluğunda düzenlenen konser serisi, Kasım ayına kadar her Perşembe müzikseverlerle buluşmaya devam edecek.

Yapı Kredi bomontiada’nın düzenlediği “World Akustik” konser serisi kapsamında, aynı işi yapan ve ortak tutkulara sahip iki eski arkadaş; “Kargo” ve “Mor ve Ötesi” gruplarıyla ülkemizdeki rock müzik sahnesine yön veren Koray Candemir ile Harun Tekin “Şakalı Akustik” gösterisi ile aynı sahnede buluşuyor.

9 Eylül Perşembe akşamı saat 21:00’de başlayacak “Şakalı Akustik”te Koray Candemir ve Harun Tekin en hakiki halleriyle seyircilerin yanında oturacak, sevdikleri şarkıları çalacak, birbirlerinin şarkılarını seslendirecek ve şarkı aralarında uzun uzun sohbet edecek.

Yapı Kredi World’ün 30. yaş kutlamalarının bir parçası olan “World Akustik” serisi konserlerine katılım ücretsizdir.

Yapı Kredi bomontiada Avlu’da düzenlenen konserlere girişte HES kontrolü yapılacak ve sosyal mesafe kurallarına uygun sayıda seyirci ağırlanacaktır. Kapasite tamamlandığında, alana daha fazla seyirci alınmayacaktır.

Şakalı Akustik
Tarih: 9 Eylül 2021, Perşembe
Saat: 21:00


Yapı Kredi bomontiada
Merkez Mah, Silahşör Cad, Birahane Sok. Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, No:1, Şişli/İstanbul

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir