Yönetmen Koltuğunu Tansu Biçer ve Tülin Özen’in Paylaştığı KEFE Podcast Dizisi Yayında!

Başrollerini Öner Erkan ve Sanem Öge’nin paylaştığı, Podbee Media’nın Karanlık Bölge ve Denge’m’den sonra üçüncü dizi yapımı KEFE, dinleyiciyle buluşuyor. Altı bölümden oluşan ve bölüm uzunlukları 25-40 dakika arasında değişen KEFE Podcast Dizisi’nin senaryosu Başar Öztürk’e, yönetmenliği ise Tansu Biçer ve Tülin Özen’e ait.

Senaryosunu Başar Öztürk’ün, yönetmenliğini Tansu Biçer ve Tülin Özen’in, müziklerini ve ses tasarımını Okan Kaya’nın, yapımcılığını ise Podbee Media’nın üstlendiği; Türkiye’de örneğine pek rastlanmayan legal-drama türündeki KEFE, dinleyicisiyle buluşuyor.

Başroller Öner Erkan ve Sanem Öge’nin haricinde Kerem Atabeyoğlu, Sarp Aydınoğlu, Güliz Gencoğlu ve Ahmet Somers’in yer aldığı KEFE Podcast dizisi altı bölümden oluşuyor. Bölüm uzunlukları 25-40 dakika arasında değişiyor. Altı bölüm toplamda yaklaşık 190 dakikadan oluşuyor.

25 Mayıs Salı günü saat 18:00’dan itibaren ilk iki bölümü yayınlanan Kefe’nin akabinde her hafta salı günü girecek yeni bölümü ile toplam beş haftada tüm bölümleri yayınlanmış olacak.

KEFE dizisini Spotify, Apple Podcast, Google Podcasts, Deezer platformlarından veya direkt web tarayıcınız üzerinden dinleyebilirsiniz: https://dinle.podbee.co/kefe/

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.