Yüksek Tempolu “Dönme Dolap” Oyunu 25-26 Mart’ta Duru Tiyatro Ataşehir’de!

Sedef Şahin ve Hakan Bilgin’in birlikte rol aldığı yeni Duru Tiyatro prodüksiyonu “Dönme Dolap”ta komedi, gizem ve drama iç içe geçiyor. Yönetmenliğini Emre Kınay’ın üstlendiği sürprizi bol, temposu yüksek “Dönme Dolap” oyunu, 25 Mart Cuma ve 26 Mart Cumartesi akşamları Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde Black Box sahnesinde!

Dönme Dolap 17 Mart'ta Perde Açıyor
Dönme Dolap

Fransız yapımcı, yönetmen, senarist ve oyun yazarı Eric Assous’un kaleme aldığı, dilimize Gencay Gürün tarafından çevrilen “Dönme Dolap”ta; Pierre 50’li yaşlarında evli ve bir çocuklu, evine sadık bir adamdır. Barda bir içki içip evine dönecekken 28 yaşında, genç ve hoş bir kadınla tanışır: Juliette… Pierre, Juliette’in sıcak ve çekici tavırlarına hayır diyemez, onu evine davet eder. Ancak evde sohbet giderek tuhaf bir hale gelir. Bu kadın kimdir ve neyin peşindedir? Gerçekten bir fahişe mi? Yoksa gazeteci mi? Yoksa bambaşka bir şey mi? Pierre’in karısının arkadaşı mı? Ya da…? Kadının her anlattığı hikâyeye inanan Pierre’i aslında, inanamayacağı bir başka sürpriz bekliyordur…

Yönetmen yardımcılığını ve ışık tasarımını Erkan Kalkan’ın, afiş tasarımını Ahmet Erdoğan’ın yaptığı oyunun dekoru ise Hakan Bilgin imzasını taşıyor. “Dönme Dolap” oyununun dekor sponsorluğunu ise, tasarım değeri olan mobilya ve aksesuarlarıyla dikkat çeken Gaen Studio markası üstleniyor.

25 Mart 2022 Cuma ve 26 Mart 2022 Cumartesi akşamları saat 20.00’de Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde Black Box Sahne’de seyirciyle buluşacak “Dönme Dolap” oyununun biletleri gişeden, biletix.com, biletinial.com ve passo.com.tr adreslerinden temin edilebilir.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir