Zhou Haohui’den Nefes Kesen Gerilim: Ölüm İlanı 2: KaderSunday Times Yılın Gerilim Kitabı ödülünün sahibi ve Çin’in çok satan gerilim yazarı Zhou Haohui tarafından kaleme alınan Ölüm İlanı 2: Kader raflarda yerini aldı.

Ölüm İlanı 2: Kader
Ölüm İlanı 2: Kader

Çin’in Chengu şehrinde polisin sağlayamadığı adaleti sağlamak için ortaya bir suikastçı çıktı. Kendine Yunan intikam ve ceza tanrıçası Erinyeler adını veren suikastçının ilk kitapta kurbanı bir polisti. İkinci kitabın ilk kurbanı sizce kim olacak? Yeni Erinyeler kurban ya da kurbanlarının başucuna Ölüm İlanı bırakacak mı?

“Erinyeler’in yolu hâlâ onundu ve bu yolun sonuna kadar gitmenin kaderinde olduğunu biliyordu.”

Geçmişten gelen davalar çözülmeye başlarken yeni olaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Ölüm İlanı ismiyle birinci cildini yayımladığımız çok satan suç serisi, Kader ile sizi yeni bir maceraya çağırıyor. Eski Erinyeler Yeşim Bahçesi’ndeki patlamada ölürken, şimdi halefi görevi devralmıştır. Onunla mücadele edecek başkomiser Pei yönetimindeki 4/18 Timi ise teğmen Yin, teknik gözetim memuru Zeng Rihua ve psikolog Bayan Mu tarafından desteklenmektedir.

Yeni Erinyeler ilk olarak bir otel odasında iki öğrenciyi öldürür ve katilin bıraktığı tek ipucu bir ölüm ilanıdır. Erinyeler kurbanlarına önceden bildirilmiş vahşi cinayetlerine hızla devam ederken 4/18 Timi geçmişte yaşanmış cinayetlerle bu yeni cinayetler arasında bağlantı kurmaya çalışır. Acaba Tim, katilden önce davranarak potansiyel kurbanların ölümünü engelleyebilecek ve acımasız Erinyeler’i yakalayabilecek midir?

Nefes kesen bu “kedi-fare” oyununu bir solukta okuyacaksınız!

“Şeytani derecede yaratıcı” –Wall Street Journal

“Olağanüstü” -Sunday Times

“Adaletin sınırlarını araştıran, özenle hazırlanmış bir gerilim romanı.” -Kirkus

Zhou Haohui Hakkında

Zhou Haohui 1977’de doğmuştur, Jiangsu eyaletinin Yangzhou şehrinde yaşamaktadır. Ölüm İlanı üçlemesi, Çin’in en çok satan suç serisidir. Romanlara dayanan çevrimiçi dizi, 2.4 milyondan fazla izlenmiş ve bu da onu Çin’in en popüler çevrimiçi dizilerin¬den biri haline getirmiştir.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir