Zorlu PSM YouTube Kanalında Yeni Bir Seri Başlıyor: “Hakan Tamar ile Mod Sessions”

Zorlu PSM YouTube Kanalında Yeni Bir Seri Başlıyor: “Hakan Tamar ile Mod Sessions”


“Hakan Tamar ile Mod Sessions” İlk bölümüyle 28 Eylül’de yayında!

Yeni sezonuna #mesafeliamabirlikte mottosuyla başlayan Zorlu PSM, sahnelerindeki etkinliklerin yanı sıra; yepyeni dijital serilerle de çeşitli platformlardan sanatsevere ulaşmaya devam ediyor. İlk Bölümü %100 Music katkılarıyla gerçekleşen projenin mimarlarından Hakan Tamar, bu yeni seri ile ülkemizde üretilen evrensel müziği mümkün olanın en iyi şekliyle aktarmayı, sanatçıların kendilerini ifade edebilmelerini sağlamayı ve canlı performansları en üst kalitede kayıt altına almayı amaçladıklarını belirtirken; Zorlu PSM Genel Müdürü Murat Abbas, oluşturulan etkinlik içeriklerinde her zaman keşfedilmeye değer görülen işleri görünür kılmayı önemsediklerinin altını çiziyor.

Yeniden mekana dönerek, salonlarında sahnelenecek yeni gösteri ve oyunların müjdesini veren Zorlu PSM bir yandan, 8. sezon takvimine yepyeni dijital seriler de ekliyor.

Bu yeni seri; yeni müzikleri ve yeni sesleri keşfe açmayı amaçlıyor…

Her hafta indie, elektronik, hip-hop, rock, metal gibi farklı müzik türlerinde üretim yapan bir sanatçıyı ya da grubu ağırlayacak Tamar’ın ilk program konuğu, ilk albümleri “Kimsenin Ruhu Duymaz”ı 2014 Ekim ayında çıkaran ve yer yer alternatif, yer yer de etnik cazı andıran müziğiyle, İstanbullu grup “Eskiz” olacak.

Deneyimli programcı, DJ ve müzik yapımcısı Hakan Tamar ile birlikte hayata geçirilen Zorlu PSM’nin yeni dijital içerik projesi “Hakan Tamar ile Mod Sessions” adını taşıyor. 28 Eylül’de Zorlu PSM YouTube kanalında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan seride, alternatif gruplar ve yeni sound’ları keşfetme imkanı bulacağız.

Her Pazartesi akşamı yeni bölüm…

Yönetmenliğini, TV dizilerinin deneyimli ekiplerinden tanıdığımız Burcu Baki’nin üstlendiği ve akılcı, muzip ve cesur yazarlığıyla tanıdığımız Kaan Sezyum’un da editoryal destek sunduğu “Hakan Tamar ile Mod Sessions” her Pazartesi saat 21.00’da Zorlu PSM YouTube kanalından izlenebilecek.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.