Zorlu PSM’de Gösteriler Yeniden Başlıyor!

Zorlu PSM’de Gösteriler Yeniden Başlıyor!

Pandemi nedeniyle 13 Mart’tan bu yana dijital etkinliklerle sanatseverlere ulaşmayı sürdüren Zorlu PSM, yeni etkinlik takvimiyle 7 Ekim’de, “sosyal mesafeli” olarak açılıyor. Ekim ayı program detaylarının ilk bölümü açıklandı; biletler ise bugün (13 Ağustos) itibarıyla passo.com.tr üzerinden satışa açıldı.

Zorlu PSM Genel Müdürü Murat Abbas, yeni dönemle ilgili şunları ifade etti;

“Sanatseverlere 5 ay boyunca dijital platformlarımızdan ulaşmaya çalıştıysak da kendilerini mekanımızda ağırlamayı özledik. 7 Ekim’de her türlü hijyen ve koruma önlemini almış olarak geri dönüyoruz. Zorlu PSM’ye gelecek sanatseverlerin içinde, sosyal mesafe ve hijyen konusunda hiçbir kaygı olmamasını istiyoruz. Yeni sezonumuz için pandeminin hayatımıza getirdiği zorunlu değişiklikler çerçevesinde heyecan verici, sıra dışı projelerimiz üzerindeki çalışmalarımızı hızlandırmış bulunuyoruz. İlerleyen günlerde tüm projelerimizi kamuoyuyla paylaşacağız. Şu bir gerçek ki 8’inci sezon takvimimiz diğer sezonlardan farklı olacak.”

5 ay sonra bağımsız tiyatrolar ve sevilen oyunlar tekrar Zorlu PSM’de…

Zorlu PSM, Ekim ayı programında pandemiden en çok zarar gören sanat dallarından biri olan tiyatroya ağırlıklı yer vererek, yeni yapımlara da dikkat çekiyor. Son zamanların ilgi gören oyunlarından; Bergüzar Korel’in tek kişilik oyunu Kızlar ve Oğlanlar, Latife Tekin’in aynı adlı romanından uyarlanan Nezaket Erden’in tek kişilik oyunu Sevgili Arsız Ölüm – Dirmit, Birkan Uz’un yönettiği sahnede Esra Bezen Bilgin, Haluk Bilginer ve Kürşat Demir’in yer aldığı Pencere, Fransız roman ve oyun yazarı Florian Zeller’ın gitmek üzerine oyunu Evlat ve Zorlu PSM ve Talimhane Tiyatrosu’nun ortak yapımı Gerçek, Berkay Ateş’e 25.Cevdet Kudret Edebiyat Ödülü’nü kazandıran, Serkan Salihoğlu’nun yönettiği Hakikat, Elbet Bir Gün, Cansel Elçin, Reha Özcan ve Alican Altun’un başrolleri paylaştığı ‘The Full Monty’ uyarlaması Çıplak Vatandaşlar, Molière klasikleri Cimri ve Tartuffe, 29 Ekim’e özel Kemal* Turkcell Platinum Sahnesi’nde tiyatro severlerle bulaşacak. Yakın zamanda Güldür Güldür Show’daki stand up performansıyla ülkenin mizah gündemine oturan Doğu Demirkol ise tek kişilik gösterisiyle programda yer alıyor.

Ekim ayı program detayları şöyle;

Kızlar ve Oğlanlar // 7 Ekim // Turkcell Platinum Sahnesi
Kızlar ve Oğlanlar
// 8 Ekim // Turkcell Platinum Sahnesi
Sevgili Arsız Ölüm – Dirmit
// 11 Ekim // Turkcell Platinum Sahnesi
Pencere
// 12 Ekim // Turkcell Platinum Sahnesi
Pencere
// 13 Ekim // Turkcell Platinum Sahnesi
Cimri
// 14 Ekim // Turkcell Platinum Sahnesi
Evlat
// 16 Ekim // Turkcell Platinum Sahnesi
Doğu Demirkol
// 17 Ekim // Turkcell Platinum Sahnesi
Gerçek
// 19 Ekim // Turkcell Platinum Sahnesi
Gerçek
// 20 Ekim // Turkcell Platinum Sahnesi
Hakikat, Elbet Bir Gün
// 26 Ekim // Turkcell Platinum Sahnesi
*Kemal
//29 Ekim // Turkcell Platinum Sahnesi (Yakında satışa açılacak)
Tartuffe
// 30 Ekim // Turkcell Platinum Sahnesi
Çıplak Vatandaşlar
// 31 Ekim // Turkcell Platinum Sahnesi

Önemli Not: Zorlu PSM’de yeni dönem sağlık önlemleri; mekan içeresinde ateş ölçümü, sosyal mesafe kuralları, temassız ödeme, ileri teknoloji hijyen ve dezenfektasyon uygulamaları olarak hayata geçirildi. Detaylı bilgi için zorlupsm.com adresini ziyaret ediniz.

Zorlu PSM – Zorlu Center
Zorlu Center, Levazım Mah. Koru Sok. No:2/PSM/70 Zincirlikuyu, Beşiktaş/ İstanbul

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir