Akbank Çocuk Tiyatrosu’ndan Yeni Müzikli Oyun

Ne Olacağım Ben
Ne Olacağım Ben

Sanatın büyülü dünyasını her yaştan sanatseverle buluşturan Akbank Sanat, çocukların yaratıcılıklarını geliştirerek hayal güçlerini genişletmeyi amaçlayan “Ne Olacağım Ben” adlı oyuna ev sahipliği yapıyor. Onur Demircan‘ın yazdığı, Tuluğ Tırpan‘ın müziğiyle renklendirilen, Zeynep Anacan‘ın şarkı sözlerine imza attığı bu eğlenceli ve düşündürücü oyun, çocuklara hayallerinin peşinden gitmenin önemini anlatıyor.

Akbank Sanat, çocuklara ve ailelere unutulmaz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. 51. yılını kutlayan Akbank Çocuk Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Ne Olacağım Ben” adlı müzikli oyun, sürekli ders çalışıp test çözmek zorunda hisseden Leyla, anne babası gibi mühendis olmak isterken ilham perisi Thalia ile tanışmasını ve Leyla’nın hayatında yeni ufuklar açmasını konu ediyor. 7 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan oyun, sezon boyunca sahne alacak.

Akbank Sanat çocuklara yönelik hazırladığı bu özel sanat performanslarıyla kültürel gelişimlerine katkıda bulunarak onların sanatla buluşmasını amaçlıyor. Geleceğin sanatseverlerini sanatın büyülü dünyasına davet ediyor.

Süre: 60 dakika
Tarihler: 9 Mart / 23 Mart / 20 Nisan / 27 Nisan
Bilet: Öğrenci 59.50 TL – Yetişkin 89.50 TL / Biletler Biletix’te

KÜNYE
Yazan:
Onur Demircan
Müzik: Tuluğ Tırpan
Şarkı Sözleri: Zeynep Anacan
Yönetmen: Mehmet Ergen
Oyuncular: Ayşe Köksal, Gamze Çelik, Müge Gülgün, Tuğra Can
Dekor: Laura McEwen
Kostüm: Gül Sağer
Işık: Yakup Çartık
Koreografi: Gürdeniz Bursalı
Reji Asistanı: Zeynep Tuğçe Koşucu
Prova Piyanisti: Onur Ermez

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar