Bay Oskar Şehirde Raflarda Yerini Aldı

Bay Oskar Şehirde
Bay Oskar Şehirde

İlgi çekici detaylarla oluşturulmuş sahneler eşliğinde okurları şehir hayatında hem eğlenceli hem de eğitici bir yolculuğa çıkaran Bay Oskar Şehirde, Redhouse Kidz etiketiyle raflarda yerini aldı.

Ödüllü çizer Jim Field, Bay Oskar Şehirde adlı kitabıyla yeniden çocuklarla buluşuyor! Bu yeni kitapta Bay Oskar’ın başına gelen komik maceranın izini sürüyor, o sırada İngilizce ve Türkçe yeni sözcüklerle tanışıyoruz. Detaylarla bezeli rengârenk çizimler kitabın vadettiği okuma ve öğrenme deneyimini son derece keyifli hale getiriyor.

Bay Oskar, heyecanlı bir macerayla geri döndü! Sevgili arkadaşı Japon balığı Luna tam da doğum gününden önce ortadan kaybolunca, Bay Oskar ve arkadaşları şehrin dört bir yanında onu aramaya çıkıyorlar. Parkları, müzeleri, şehir merkezini ve daha bir çok yeri araştırken pek çok İngilizce sözcük öğreniyorlar. Luna’yı bulmak pek de kolay olmayacak!

KÜNYE
Yazan ve Resimleyen:
Jim Field
Yayınevi: Redhouse Kidz
Türü: Resimli Öykü
Yaş Grubu: 5 yaş ve üzeri
Ölçü: 24 x 29,2 cm
Sayfa Sayısı: 32
Cilt ve Kâğıt Bilgisi: Karton Kapak, 1. Hamur
Basım Tarihi: Eylül 2023
Konu: İngilizce öğrenimi, çevremiz, iletişim, kent kültürü
Tema: Doğa ve Evren, Birey ve Toplum
Sınıf Seviyesi: Okulöncesi, 1.Sınıf
Raf Bilgisi:
ISBN:
978-625-6998-22-3
Barkod: 978-625-6998-22-3
Fiyatı: 90 TL

Jim Field Hakkında

Jim Field illüstratör, karakter tasarımcısı ve animasyon yönetmenidir. Müzik videolarından resimli çocuk kitaplarına dek birçok alanda çalıştı ve projeler üretti. Çocuk kitapları alanında Michael Morpurgo, Michelle Robinson, Jeanne Willis, Steve Cole ve J.K.Rowling gibi tanınmış yazarların kitaplarını resimledi. Çalışmalarıyla Booktrust Roald Dahl Funny Prize, Oscar’s Book Prize, Sainsbury’s Children’s Book Awards ve the Lollies Book Award ödüllerini aldı. Kendisinin yazıp çizdiği ilk kitap olan Bay Oskar Tatilde 16 ülkede yayımlandı.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar