Burakbey 2 Şubat Akşamı Babylon’da

Burakbey
Burakbey

Burakbey’in müziği ve görsel dünyasıyla izleyicilerini mistik bir yolculuğa çıkarıp sıradanlıktan uzaklaştırdığı sahne deneyimine ortak olmak için 2 Şubat Cuma gecesi DELİLER ORATORYOSU: epilog ile Babylon’da buluşuyoruz! Burakbey’in bu özel performansının biletlerine Biletix, Mobilet ve Passo üzerinden ulaşabilirsiniz.

Elektronik, pop ve deneysel pop sularındaki üretimleriyle dikkat çeken Burakbey, 2019 yılında bağımsız olarak yayınladığı ilk çalışması “Canın Nasıl İsterse”den sonra, sarbeni (2020), uyurgezer (2020), \pürhayal/ (2021) teklilerini yayınladı.

Evren, inançlar ve mitolojinin derinliklerine dalan ilk albümü “DELİLER ORATORYOSU”nu geçtiğimiz sene bağımsız bir şekilde yayınladıktan sonra hız kesmeden 2024’te yayınlanması beklenen yeni albümünün çalışmalarına başlayan sanatçı, müziğiyle birlikte kurguladığı görsel dünya ve avangart sahne gösterileriyle dinleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Müzikal iş birliklerine de önem veren Burakbey, bugüne kadar Aga B, Barış Ergün, TERSKELEPCE, Düşün gibi isimlerle ortak üretimlerde bulundu. Bir gecede iki yeni single ile ‘DELİLER ORATORYOSU’ dönemini sonlandıran Burakbey, aynı gece Babylon’da albümün kapanış konserinde sürpriz konuklarıyla sahnede olacak.

Etkinliğin biletleri Biletix, Mobilet ve Passo‘da!

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar