Deniz Gökduman’ın “Sanat Tarihi” İsimli Sergisi Galeri Kambur / Bebek’te

Galeri Kambur, sanatçı Deniz Gökduman’ın “Sanat Tarihi” isimli kişisel sergisine ev sahipliği yapıyor. Sergi 25 Mart’a kadar Galeri Kambur / Bebek’te ziyaret edilebilir.

Deniz Gökduman
Deniz Gökduman’ın “Sanat Tarihi” İsimli Sergisi Galeri Kambur / Bebek’te

1976 Balıkesir doğumlu olan Deniz Gökduman, ilk resim eğitimini ressam Özdemir Yemenicioğlu’nun aldıktan sonra lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Resim Öğretmenliği Bölümü’nde Prof. Dr. İsa Başlıoğlu ve Prof. Dr. Ramiz Aydın’ın atölyelerinde, yüksek lisansını İTÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Görsel ve Çevresel Sanatlar Bölümü’nde tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Resim Öğretmenliği Bölümü’nde Doktorasını bitirmiştir. Halen Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümünde Doç. Dr. olarak Deniz Gökduman çalışmaktadır. Ulusal ve Uluslararası birçok sergilerde yer almış ve ödüller almıştır. Sanatçının çeşitli koleksiyonlarda ve müzelerde de eserleri bulunmaktadır.

Deniz Gökduman’ın son dönem çalışmalarının yer aldığı “Sanat Tarihi” isimli kişisel sergisi, 25 Mart’a kadar Galeri Kambur / Bebek’te ziyaret edilebilir.


Galeri Kambur / Bebek

Bebek Küçük Bebek Cad. Bebek Bostanı Sok., Berkman Apt,D:1/A,
34342 Beşiktaş/İstanbul

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar