İBB Bandosu
İBB Bandosu

Dünya Müzik Günü Konserleri Harbiye’de!

14 Haziran 2024

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Dairesi Başkanlığı’na bağlı Orkestralar Müdürlüğü, bu yıl ikincisi düzenlenen Dünya Müzik Günü kapsamında, altı orkestrası ile klâsikten caza, halk müziğinden marşlara uzanan geniş repertuarı ile 23 Haziran Pazar akşamı saat 21.00’de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda yıldızların altında müzik ziyafeti yaşatacak. Konserin ücretsiz biletleri İstanbul Senin uygulaması üzerinden temin edilecek.

İBB Orkestraları ile müziğin ritmi bu yıl da Harbiye’de yükseliyor. Ulusal ve uluslararası alanda; İBB Kent Orkestrası, İBB Türk Sanat Müziği Topluluğu, İBB Türk Halk Müziği Topluluğu, İBB Mehteranı, İBB Bandosu ve İBB Oda Müziği Topluluğu’ndan oluşan İBB Orkestraları’nın Dünya Müzik Günü’ne özel konserleri, yine bugüne özel bir repertuardan oluşacak.

Yaz boyunca gezecek İBB Orkestraları’nın konser programına İBB Orkestraları sosyal medya hesapları ve https://orkestralar.ibb.istanbul/ adresinden ulaşılabilir.

Sanat Okur

Türkiye'nin En Büyük Kültür Sanat Haber Portalı, Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Söyleşiler

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

“Bir Hayalin İzinde” programının ilk mezunları
Önceki

“Bir Hayalin İzinde” Programı İlk Mezunlarını Verdi

Anna Laudel Bodrum, ZAİ Yaşam, 2022
Sonraki

Anna Laudel Bodrum’da Dinamik Sergi Programı

Kaçırmayın!

Nart Ateşi

Mecidiyeköy Sanat’ta Yeni Sergi: Nart Ateşi

İstanbul’un kamusal sanat alanlarından Mecidiyeköy Sanat, İBB Kültür ve İBB
Sir Yes Sir

Zihnin Derinlerinde Hayatta Kalmak Üzerine: Sir Yes Sir

Bir oyun izledim. Karşımda 20 yaşında genç bir asker vardı.