Gallery 11.17’den Yeni Sergi “Koleksiyondan II”

Gallery 11.17'den Yeni Sergi “Koleksiyondan II”
Gallery 11.17’den Yeni Sergi “Koleksiyondan II”

Sanatın büyüsü, Gallery 11.17’nin ev sahipliği yaptığı “Koleksiyondan II” sergisi ile bir kez daha hayat buluyor. Bu sergi, sanatın evrensel önemini ve sanatçının yüceliğini her zaman vurgulayan Gallery11.17’nin özel bir sunumu olarak karşımıza çıkıyor.

Gallery 11.17, uluslararası çapta birçok yetenekli sanatçının eserlerini bünyesine katmış ve bu sanat yolculuğunu kararlılıkla sürdürmüştür. Galeri, ilk günkü heyecanını ve tutkusunu hiç kaybetmeyerek, koleksiyonunda yer alan 700’den fazla değerli eser arasından seçilen 20 eser ile “Koleksiyondan II” sergisinde sanatseverlerle buluşuyor.

Eserler, farklı sanatsal akımların ve ifade biçimlerinin özgün bir sentezi olarak galeride yer alıyor. Sergideki her eser ziyaretçilere sanatın derinliklerine yolculuk etme fırsatı sunarken izleyiciyi duygu ve düşünce yolculuğuna çıkarıyor.

“Koleksiyondan II” sergisi, galerimizde kısa bir süre boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak. Sanatın büyüsünü deneyimlemek ve bu özel eserlerle buluşmak isteyen tüm sanatseverleri bekliyoruz.

Yazı: Aytaç Beyazgül

Sanatçılar

Abidin Dino, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Cihat Burak, Fatih Urunç, İlhami Demirci, Kemal Önsoy, Komet, Mahir Güven, Mahmut Karatoprak, Mehmet Pesen, Mehmet Gün, Necdet Kalay, Selim Turan, Yavuz Tanyeli


Gallery 11.17

Gökçe Sokak No:11/A Caddebostan
Kadıköy – İstanbul

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar