“Her Şey Yanmış, Her Şey Yıkılmış” Holden İmzasıyla Raflarda

Her Şey Yanmış, Her Şey Yıkılmış
Her Şey Yanmış, Her Şey Yıkılmış

Çağdaş Amerikan edebiyatının en iyi yazarlarından Wells Tower’ın ilk öykü kitabı “Her Şey Yanmış, Her Şey Yıkılmış” Ertuğrul Pek çevirisi ve Holden imzasıyla raflarda yerini aldı.

Arka Kapak Yazısı

Wells Tower çağdaş Amerikan edebiyatının en iyi yazarları arasında gösteriliyor. Yazarın ilk öykü kitabı Her Şey Yanmış, Her Şey Yıkılmış The New York Times Editör Seçkisi dahil birçok listeye alındı.

Tower işleri ters giden, hayatları bir anda tepetaklak olan insanları odağına alıyor. Yine de umutları, minik de olsa yaşama tutunacak dayanakları var bu karakterlerin. Atacak son bir kurşunları.

Karısı arabanın ön camındaki ayak izinin kendisiyle uyuşmadığını fark edince evden kovulan bir adam. Üvey babası tarafından ısırılan bir genç. Ormanda kaybolan leoparın gelip onu almasını bekleyen bir çocuk. Viking yağmacıları, hayalperestler, başarısız mucitler, bahtsız babalar ve dik başlı oğullar.

Bu dünya darmadağın, her şey yanmış, her şey yıkılmış.

Wells Tower vahşi bir zekâ ile edebiyatta yepyeni bir sayfa açıyor.

KÜNYE
Her Şey Yanmış, Her Şey Yıkılmış
Yazar:
Wells Tower
Yayınevi: Holden
Çeviren: Ertuğrul Pek
Editör: Dilara Alemdar
Kapak tasarımı: Barış Şehri
Sayfa sayısı: 216
Fiyat: 100 TL
ISBN: 978-625-99930-1-0

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar