İstanbul Tiyatro Haritası
İstanbul Tiyatro Haritası

İstanbul’un Tiyatro Sahneleri Haritası Yayında!

2 Mayıs 2024
İstanbul Tiyatro Haritası
İstanbul Tiyatro Haritası

İBB Kültür Dairesi Başkanlığı (İBB Kültür) İstanbul Kültür Envanteri çalışmalarının ilki olan İstanbul Tiyatro Sahneleri çalışması yayında! İstanbul Tiyatro Sahneleri Envanteri kapsamında, şehirdeki tiyatro sahnelerinin görünürlüğünü ve erişilebilirliğini artırmak için hazırlanan; özel tiyatrolar, Devlet Tiyatroları, Şehir Tiyatroları ve İBB Kültür Merkezi sahnelerini içeren haritaya https://kultursanat.istanbul/haberler/istanbul-tiyatro-haritasi linkinden ulaşılabiliyor.

İBB Kültür İstanbul Kültür Envanteri çalışmalarının ilki olan İstanbul Tiyatro Sahneleri çalışmasının ilerleyen sürecinde, tiyatro sahnelerini daha görünür kılmak için haritanın dijitalleşmesi başta olmak üzere pek çok çalışma planlanıyor.

Tiyatro sahnelerinin envantere eklenmesi için https://forms.ibb.gov.tr/kultur/istanbul-tiyatro-envanteri/ linkindeki formun doldurulması yeterli. Soru ve öneriler için ise kulturenvanteri@ibb.gov.tr mail adresi üzerinden İBB Kültür ile iletişime geçilebilir.

Sanat Okur

Türkiye'nin En Büyük Kültür Sanat Haber Portalı, Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Söyleşiler

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Vuslat ( Fotoğraf: Zeynel Abidin )
Önceki

Vuslat’ın “Emanet” Adlı Sergisi 22 Mayıs’ta!

Miami, Burcu Ünlü
Sonraki

Burcu Ünlü’nün “Yansımalar” Adlı Sergisi 7 Mayıs’ta Açılıyor!

Kaçırmayın!

Portfolyo: Razi Razavi

1987 yılında İran, Tebriz’de doğdum. Lisans eğitimini Nabi Akram Üniversitesi,

Ahmet Kutsi Tecer kimdir?

Ahmet Kudsi Tecer (4 Eylül 1901, Kudüs – 23 Temmuz