Kerala Dust
Kerala Dust

Kerala Dust 1 Haziran’da Zorlu PSM’de Sahnede!

28 Mayıs 2024
Kerala Dust
Kerala Dust

Zorlu PSM’nin dünyaca ünlü isimlerle yaz aylarına damga vurduğu PSM Loves Summer by %100 Müzik konser serisi ile yazın coşkusu Haziran ayında da devam ediyor.

“Nevada”, “The Chain” ve “Closer” gibi sevilen şarkılarıyla Kerala Dust, PSM Loves Summer by %100 kapsamında 1 Haziran akşamı Turkcell Sahnesi’nde nefes kesici bir konser gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Yaz boyunca gerçekleştirdiği konserlerle, şehri yeniden uzun soluklu bir festival alanına dönüştüren Zorlu PSM, PSM Loves Summer by %100 Müzik serisinin üçüncü edisyonuna hız kesmeden devam ediyor. Elektronik müzik ve geleneksel söz yazarlığını bestelerinde harmanlayarak müzikseverlerle biraraya gelen Kerala Dust, PSM Loves Summer by %100 Müzik kapsamında 1 Haziran’da Zorlu PSM’de yeniden hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

2016’da Londra’da kurulan, vokalist Edmund Kenny’nin elektronik müzik sevgisi ve indie müzik geçmişinin bir araya gelişinden doğan ve Londra’nın yanı sıra Zürih ve Berlin’in deki yaşamından ilham alan dörtlü Kerala Dust, son albümleri Violet Drive’ı 17 Şubat 2023’te yayınlayarak oldukça ses getirdi. “Hamburg’dan Roma’ya, Avrupa’da bir yolculuk” teması ile tasarlanan Violet Drive’da Tom Waits, Talking Heads and Abdulla Rashim esintilerini hissedebileceğimiz Kerala Dust, bir kez daha müthiş bir konser deneyimini hayranlarına yaşatmak için PSM Loves Summer by %100 Müzik kapsamında 1 Haziran Cumartesi 21:30’da Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’ne geliyor.

PSM Loves Summer by %100 Müzik: Kerala Dust etkinliğinin sınırlı sayıdaki biletleri passo.com.tr’de.

Kapı Açılış: 20.30
Kerala Dust: 21.30

Sanat Okur

Türkiye'nin En Büyük Kültür Sanat Haber Portalı, Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Söyleşiler

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Ağaçlar Konuşunca, 2024, Cendere Sanat Müzesi
Önceki

“Ağaçlar Konuşunca” Sergisi 30 Ağustos’ Kadar Uzatıldı!

Ağırlık ve Ölçü Sanatı sergisi
Sonraki

Rehberli Sergi Turu: “Tohumlar ve Metaforlar”

Kaçırmayın!

Feyzan Alasya

Portfolyo: Feyzan Alasya

Feyzan Alasya, 1976 yılında İstanbul‘da doğdu. 2002 yılında Marmara Üniversitesi
Jodi Picoult

Jodi Picoult’dan Yeni Başyapıt: Keşke Burada Olsaydın!

Türkiye’de empati kraliçesi lakabıyla tanınan, tüm dünyada otuzdan fazla dilde