“Kim Bu Ben” Oyunu 19 Mart’ta ENKA Oditoryumu’nda

Kim Bu Ben
Kim Bu Ben

ENKA Sanat, yönetmenliğini Engin Hepileri’nin üstlendiği, müzikleri Kenan Doğulu imzası taşıyan “Kim Bu Ben”i tiyatroseverlerle buluşturuyor. Aşk dolu kriminal gerilim “Kim Bu Ben”, 19 Mart Salı akşamı ENKA Oditoryumu’nda izlenebilir.

Yönetmenliğini ve dekor tasarımını Engin Hepileri’nin üstlendiği, Beyza Şekerci, Onur Ünsal ve Neslihan Arslan’ın rol aldığı, müzikleri Kenan Doğulu imzası taşıyan “Kim Bu Ben”, 19 Mart akşamı saat 20.30’da ENKA Oditoryumu’nda izleyiciyle buluşuyor. Tiyatro iN yapımındaki oyunda, yetimhanede beraber büyümüş Daphne ve Adam’ın sanal kimliklerinin çalınmasının ardından işlenen suçların hayatlarını nasıl kararttığı anlatılıyor. Dijital teknolojilerden sorumlu bir veri analisti olan Rose Leilani’nin bu ilk tiyatro metni, küresel iklim krizi, pandemi, neoliberalizm, bireyselleşme, dijitalleşme ve gözetleme kapitalizmi gibi kavramları gündeme taşıyor.

Biletler, Biletix ve ENKA Sanat Gişesi’nden temin edilebilir.

Öğrenci biletleri 40 TL’dir.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar