Kırık Kalpler Düğün Salonu’nun Yeni Şarkısı “Yerimde Duramam”

Kırık Kalpler Düğün Salonu
Kırık Kalpler Düğün Salonu

İlk teklisini 2022 yılının Mart ayında yayınlayan Kırık Kalpler Düğün Salonu’nun, indie rock türündeki yeni şarkısı “Yerimde Duramam” 7 Temmuz Cuma günü tüm dijital platformlarda dinleyici ile buluştu.

18 yaşında davul çalmaya ve pandemi sürecinde beste yapmaya başlayan Arcan Akduman ve İpek Evre tarafından kurulan ve müzik yolculuğuna 2022 yılının Mart ayında çıkardıkları tekli ile başlayan Kırık Kalpler Düğün Salonu, mutluluğu arayışı konu alan, indie rock türündeki “Yerimde Duramam” isimli şarkısını 7 Temmuz Cuma günü tüm dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Elektro gitar ve davul ritimlerinin öne çıktığı “Yerimde Duramam”da, İpek Evre ve Arcan Akduman’ın güçlü vokalleri melodilere eşlik ediyor. Sözleri biraz narsist, biraz çocuksu ve mutlu olmak isteyen bir kahramanın hikayesini anlatan şarkı, birçok ilişki deneyimi sonrasında kendisi gibi birini ve mutluluğu arayanların duygularına tercüman oluyor.

Sözü, müziği ve düzenlemenin yanı sıra mixing çalışmalarında da Arcan Akduman’ın imzasını taşıyan şarkının masteringini ise Abdulkadir Çığşar üstlendi.

2022 ve 2023 yıllarında yayınladıkları ‘Boş Ver’, ‘Don Kişot’ ve ‘Yaşamam Böyle Aşkı’ isimli şarkıları ile dinleyicilerin beğenisini kazanan Kırık Kalpler Düğün Salonu’nun yeni şarkısı “Yerimde Duramam”, 7 Temmuz Cuma günü Jeremy Production Studios etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yayında olacak.

Yerimde Duramam Künye

Söz-Müzik: Arcan Akduman

Aranje: KKDS

Vokaller: Arcan Akduman – İpek Evre

Elektrik Gitar: Mert Şimşek

Bas Gitar: Tanju Gür

Davul Klavye: Arcan Akduman 

Mix: Arcan Akduman

Mastering: Abdulkadir Çığşar

Kapak Tasarım: Ömer Faruk Yaman

Yapım: Jeremy Production Studios

1984 Lovech doğumlu. Fotoğraf çeker, sanatsever.