Kral Şakir’in 12. Kitabı ‘Dikkat Kaygan Zemin’ Geliyor!

Karikarütist ve karakter tasarımcısı Varol Yaşaroğlu’nun çocuklarla buluşturduğu Kral Şakir dizisinin yeni kitabı ‘Dikkat Kaygan Zemin’, 5 Aralık’ta çıkıyor. 

Kral Şakir - Dikkat Kaygan Zemin
Kral Şakir – Dikkat Kaygan Zemin

İlk kez 23 Nisan 2016’da ön gösterim yapan ve ardından yediden yetmişe herkesin severek takip ettiği Kral Şakir, Eksik Parça Yayınevi tarafından yayımlanan 12. Kitabıyla çocuklarla buluşmaya hazır!

Ailenin ve mahallenin her gününün ayrı bir macerayla geçtiği Kral Şakir, havanın soğumaya başladığı şu günlerde içleri ısıtan yeni ve eğlenceli hikayelerle geliyor. 

Bakalım Necati Ağabey ve muhtişim dedektiflik ekibi kaybolan altın kupayı bulabilecek mi?

Varol Yaşaroğlu’nun hayat verdiği ve Cartoon Network’un Türkiye’nin ilk ve tek Türk yapımı çizgi dizisi olan Kral Şakir’in çocukların hayatına kattığı Şakir, Remzi, Fil Necati, Canan, Kadriye ve daha birçok karakterin maceraları Eksik Parça Çocuk tarafından kitaplaştırıyor. Dikkat Kaygan Zemin kitabıyla on ikinci kitaba ulaşan seri bugüne kadar sekiz milyon okura ulaştı.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar