Muaf Art Club Aylin Aslım’ı Konuk Ediyor


Konsept sergilerle sanat izleyicisine farklı deneyimler yaşatmayı amaçlayarak adını duyuran ve sanat galerilerinde üç yılı geride bırakan Galeri Muaf; yeni projelerini açıkladı. “Muaf Art Club” başlığı altında görsel sanatlar dışında da farklı sanat dallarını bir araya getirecek olan Muaf; konserler, tiyatro oyunları, akademik derslerin yanı sıra kapsül koleksiyonlardan, tasarıma, modaya kadar uzanan disiplinler arası bir sanat kurumu olma yolunda ilk adımlarını atıyor.

Aylin Aslım
Aylin Aslım

Sanat tarihçileri Deniz Dalkılıç ve Oğulcan Yıldırım‘ın kurguladığı projeye genç işletmeci Ammar Balkaya‘da ortak oluyor. Ekibin lansman etkinliği 16 Ekim‘de (Süleyman Seba) Beşiktaş Fulya Sanat Merkezi‘nde start alıyor.

Konserin biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Muaf Art Club Konserleri‘nin ilk konuğu ise Türkçe rock müziğinin önemli isimlerinden Aylin Aslım. 20 yıllık müzik kariyeri boyunca çeşitli albümlere imza atarak adından söz ettiren sanatçı; Mavi Oda Şarkıları ismini verdiği yeni konser serisinde ise rock müziğinin sert tınısından sıyrılıp 20 yıl içinde biriktirdiği şarkılarını akustik olarak seslendirecek. Sahnede yalnızca kuyruklu bir piyano ve çellonun yer alacağı bu özel gecede Aslım’a piyanoda Dengin Ceyhan ve çelloda Firuze Rustaii Önder eşlik ediyor.


Beşiktaş Fulya Sanat Merkezi
Dikilitaş, Çitlembik Çk. No:9, 34349 Beşiktaş/İstanbul

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir