Norm Sanat Sene Sonu Sergisi
Norm Sanat Sene Sonu Sergisi

Norm Sanat’ta Sene Sonu Sergisi

13 Haziran 2024

Genç sanatçılara alan açma ve sanatı olabildiğince çok kişiye ulaştırma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren Norm Sanat’ın; her yıl düzenlediği sene sonu sergisi İzmir AOSB’de Norm Sanat Galerisi’ndeki açılışla başladı. 20 sanatçı ve 116 eserin yer aldığı sergi 15 Temmuz’a kadar açık kalacak.

Norm Sanat Galerisi’nde, 2003 yılından bu yana sanat eğitimi almak isteyenlere yönelik yağlı boya, akrilik boya ve özgün baskı kursları düzenleniyor.

Kurulduğu günden bu yana, 150’den fazla sergiye ev sahipliği yapan Norm Sanat, sanata ve sanatçıya verdiği desteği sürdürüyor.

Norm Sanat’ta eğitim alan kursiyerlerin yıl boyunca yaptığı çalışmalar sonucunda; yağlı boya, akrilik ve özgün baskı teknikleriyle oluşturulmuş karma eserlerden oluşan “Sene Sonu Sergisi” bu yıl 11 Haziran-15 Temmuz tarihleri arasında sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

Norm Sanat’ın 21’inci sanat yılını kutladığı sergiye; Ayla Yıldız, Ayşe Kaynak, Betül İslamcıoğlu, Bilge Uysal, Dilek Akçakaya, Ebru Eryüksel, Ferda Kocaer, Gülperi Çelik Yıldız, Gültekin Yıldız, Melek Uyarağalar, Meryem Berksoy Veziroğlu, Nurten Demirakça, Oya Özbağçıvan, Oğuzcan Yavuzalp, Özben Akseki, Selçuk Sayılır, Şule Kade, Sabahat Kafalı, Sevda Arslan Uzun, Zehra Çalışkan eserleri ile katılım sağlıyor.

Sanat Okur

Türkiye'nin En Büyük Kültür Sanat Haber Portalı, Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Söyleşiler

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

İvan Turgenyev
Önceki

Rus Yazar İvan Turgenyev’in “İlk Aşk” Kitabı Raflarda!

Zafer Akşit, "i don't think"
Sonraki

Zafer Akşit “BUNU İZLEYEBİLİR MİYİM BİLMİYORUM” Sergisi

Kaçırmayın!

Şafağa Giden Yol

“Şafağa Giden Yol” Gutenberg Etiketiyle Raflarda!

Kölelik karşıtı edebiyatın kültleşmiş romanlarından Tom Amca’nın Kulübesi’ne ilham veren savaşçılardan
Leyan Senay

Davulun Mavi Saçlı Leydisi: Leyan Senay İle Söyleşi // Beyza Cumbul

“İyi ki içimdeki ritmi dinleyip maviliklerimi özgür bırakmışım, iyi ki