Nouvelle Vague (alıntı)
Nouvelle Vague (alıntı)

Nouvelle Vague 17 Mayıs’ta Zorlu PSM’de!

9 Mayıs 2024
Nouvelle Vague (alıntı)
Nouvelle Vague (alıntı)

“In a Manner of Speaking”, “Dance With Me” ve Joy Division’ın “Love Will Tear Us Apart” şarkılarını caz ve Brezilya müziğinin bir karışımı olarak ortaya çıkan eşsiz tür bossa nova tarzında cover’layarak müzik dünyasına farklı bir soluk getiren Nouvelle Vague, İstanbullu müzikseverlerle buluşmak için Zorlu PSM’ye geliyor.

Nouvelle Vague, Şubat ayında çıkan yeni albümleri “Should I Stay Or Should I Go?”nun tanıtım turnesi kapsamında, 17 Mayıs akşamı %100 Müzik katkılarıyla Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde binlerce kişiye unutulmayacak bir müzik performansı gerçekleştirecek.

Marc Collin ve Olivier Libaux tarafından 2003 yılında kurulan, ilk albümleriyle global bir başarı yakalayan Nouvelle Vague, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde hayranlarıyla buluşacak. Son 20 yılda müzikal bir fenomen haline gelen, post-punk şarkılarını çok sevilen bossa nova tarzında yorumlayan Nouvelle Vague, yeni albümleri “Should I Stay Or Should I Go?”nun tanıtım turnesi kapsamında, kendine özgü sevilen şarkılarını hayranlarıyla buluşturacak.

17 Mayıs akşamı %100 Müzik katkılarıyla ayakta düzende gerçekleşecek konserde Nouvelle Vague, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde hem yeni albümünü hem de eskimeyen şarkılarını müzikseverlerle birlikte söyleyecek.

“In a Manner of Speaking”, “Dance With Me” ve Joy Division’ın “Love Will Tear Us Apart” şarkısını bossa nova tarzında cover’layarak müzik dünyasına farklı bir soluk getiren Nouvelle Vague, vokalist Alonya’nın, The Clash’in “Should I Stay Or Should I Go” yorumundan esinlenen son albümlerini müzikseverlerle buluşturacak. Nouvelle Vague’ın klasikleri yeniden yorumlayarak yeni albümünü ve eşsiz hitlerini dinleyeceğimiz İstanbul konseri, 17 Mayıs 21:30’da %100 Müzik katkılarıyla Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde gerçekleşecek.

Kapı Açılış: 20.30

Nouvelle Vague presented by %100 Müzik: 21:30

Nouvelle Vague presented by %100 Müzik konserinin sınırlı sayıdaki biletleri passo.com.tr’de.

Sanat Okur

Türkiye'nin En Büyük Kültür Sanat Haber Portalı, Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Söyleşiler

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Önceki

BASE’in 2024 Edisyonu İçin Başvurular Başladı!

Didem Yağcı, Düşleme Sanatı sergisi, Bebek Sarnıcı, 2024
Sonraki

Didem Yağcı’nın “Düşleme Sanatı” Sergisi Bebek Sarnıcı’nda

Kaçırmayın!

Büşra Üçler Dinç, Flora Sanat

“Baharın Gelişi” Adlı Karma Sergi Flora Sanat’ta

Küratörlüğünü Büşra Üçler Dinç’in yürüttüğü “Baharın Gelişi” adlı sergi 15
Alaca Höyük Sfenksli Kapısı (1939, Türk Tarihi Kurumu Arşivi)

Bir İdealin Peşinde: Atatürk ve Alaca Höyük Sergisi

Yapı Kredi Müzesi, Alaca Höyük kazılarında çıkarılan arkeolojik eserlerin önemli