The First Omen
The First Omen

‘Omen: İlk Kehanet’ Filminden İlk Fragman Yayınlandı

4 Ocak 2024
Omen: İlk Kehanet
Omen: İlk Kehanet Film Posteri

20th Century Studios imzalı ‘Omen: İlk Kehanet’ten tüyleri ürpertecek ilk fragman geldi. İzleyicileri Roma’nın gotik ve büyüleyici atmosferine taşıyan film Oscar adayı ve Altın Küre ödüllü usta oyuncu Bill Nighy ile Nell Tiger Free, Tawfeek Barhom ve Sonia Braga gibi isimleri bir araya getiriyor. Şimdiden merak uyandıran ‘Omen: İlk Kehanet’, 5 Nisan’da beyazperdede seyircilerle buluşacak.

Korku sinemasının ölümsüz serilerinden ‘Omen’, sinemaseverleri hikayenin öncesine, başlangıç noktasına götürmeye hazırlanıyor. Kiliseye hizmet etmek üzere Roma’ya gönderilen genç bir Amerikalı kadının kendi inancını sorgulamasına sebep olan bir karanlıkla karşılaşması sonucu yaşanılanları anlatan film, kötülüğün doğuşunu amaçlayan bir komploya izleyicileri ortak edecek.

Fever Ray’in ‘If I Had a Heart’ şarkısının kullanıldığı ilk fragmanıyla özellikle türün sevenlerine keyifli bir seyir vaati sunan filmin yönetmen koltuğunda Arkasha Stevenson oturuyor. Senaryosunu Stevenson ile birlikte Tim Smith ve Keith Thomas’ın kaleme aldığı ‘Omen: İlk Kehanet’in başrollerini ise Nell Tiger Free, Tawfeek Barhom, Sonia Braga, Ralph Ineson ve Bill Nighy paylaşıyor.

20th Century Studios yapımı olan ‘Omen: İlk Kehanet’, 5 Nisan 2024 tarihinde sinemalardaki yerini alırken sıcak yaz günleri öncesinde izleyicileri gerilim dolu hikayesiyle terletecek.

Omen: İlk Kehanet Fragman

Sanat Okur

Türkiye'nin En Büyük Kültür Sanat Haber Portalı, Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Söyleşiler

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Stop Motion – Çocuklarla Sinema
Önceki

Gürşat Özdamar ile “Stop Motion – Çocuklarla Adım Adım Sinema” Atölyesi

Alev Ermiş Mavitan - Bihrat Mavitan
Sonraki

Alev Ermiş Mavitan – Bihrat Mavitan Sergisi Galeri Siyah Beyaz’da

Kaçırmayın!

Mehmet Yaşın ile "Eeen Güzel Şey" Üzerine

Mehmet Yaşın ile “Eeen Güzel Şey” Üzerine

Mehmet Yaşın’in İthaki Yayınları’ndan çıkan son şiir kitabı Eeen Güzel
Hep Buradayız Sergisi, Fotoğraf Cemal Emden

“Hep Buradayız” Sergisine Paralel Konuşma Serisi Başlıyor

İstanbul Modern Kadın Sanatçılar Fonu’nun aracılığıyla müze koleksiyonuna dahil edilen