One Akaretler Davetiye
One Akaretler Davetiye

ONE Akaretler’de Sanatın Benzersiz Dünyasına Yolculuk

14 Eylül 2023
One Akaretler Davetiye
One Akaretler Davetiye

Sanatseverlere heyecan verici bir etkinlik sunmak üzere, Bilgili Sanat 14 Eylül’den 8 Ekim’e kadar sürecek olan ONE Akaretler’in ikinci edisyon sergisine hazırlanıyor. Bu yıl shopi go ART ile güçlerini birleştirerek düzenlenen etkinlik, farklı sanat disiplinlerinden gelen bağımsız sanatçılara yeniden ev sahipliği yapacak.

Türkiye’nin bağımsız sanatçılara yönelik ilk ve tek sergisi olma özelliğini taşıyan ONE Akaretler’in 2. edisyonu, Begüm Güney küratörlüğünde özenle seçilmiş etkileyici eserleri sanatseverlerle buluşturuyor. shopi go ART ile yapılan iş birliği, sanatın sınırlarını daha da genişletiyor.

Bu iş birliği sayesinde, shopi go ART da ilk kez fiziksel bir sergi ile sanat izleyicisiyle buluşuyor. Her iki ekibin birlikte kurguladığı bu seçki, serginin zenginliğini ve çeşitliliğini artırıyor.

Bilgili Sanat ve shopi go ART sanatseverlere, ilham veren ve etkileyici sanat eserlerini keşfetme fırsatı sunacak. Sergi, 14 Eylül’den 8 Ekim’e kadar Akaretler’de 37-39 No’lu binalarda ziyaretçilerini ağırlayacak.

Sanatçılar:

Eymen Aktel, Zeynep Beler, Mutlu Aksu, Tutku Bulutbeyaz, Hazal Haznedaroğlu, Özge Akdeniz, Tao Ulusoy, Ci Demi, Ertuğrul Güngör – Faruk Ertekin, Balkan Karışman, Batu Tate, Poyraz Sayan, Berna Gülbey, Abdullah Yazıc, Can Remzi Ergen, Süha Şahin, İbrahim Gökmen, Cemal Dougan, Deniz Kozakiewicz, Etem Şahin, Bengisu Bayrak, Selver Yıldırım, Ezgi Sandıkçı, Ali M. Demirel, Isabella Lolita Amram, Kıvılcım Güngörün, SENA, Begüm Mütevellioğlu, Emir Yasin Yağmurca, Ali Kanal, Ali İbrahim Öcal, Engin Konuklu, Lara Kamhi, Esin Aykanat Avcı, Erman Gürcüm, Ekin Keser.

Sanat Okur

Türkiye'nin En Büyük Kültür Sanat Haber Portalı, Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Söyleşiler

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Kaçırmayın!

Kreşendo

Kreşendo, ‘Müzikte Eşitlik’ Projesi ile UNESCO Fonu’nu Kazandı!

Kreşendo, Türkiye’nin müzik endüstrisini güçlendirmek ve eşitliği teşvik etmek üzere
52. İstanbul Müzik Festivali

Klasik Müziğin Yıldızları 52. İstanbul Müzik Festivali’nde Buluşacak

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, Borusan Holding sponsorluğunda düzenlenen