KüçükÇiftlik Bahçe
KüçükÇiftlik Bahçe

Paptircem, Ayça Özefe ve Melis Karaduman KüçükÇiftlik Bahçe’de

5 Haziran 2024

KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe’de, yazın müjdecisi bahçe konserleri 14 Haziran’da alternatif müziğin sevilen isimleri Paptircem, Ayça Özefe ve Melis Karaduman ile devam ediyor! Eğlencesi, enerjisi ve doğallığıyla özellikle genç neslin hayranlıkla takip ettiği Paptircem, sesiyle dikkat çeken genç müzisyen Ayça Özefe ve alternatif müziğin genç yıldızlarından Melis Karaduman ile İstanbullular, şehrin merkezinde ancak gürültüsünden uzakta, çimenlerin üstünde sevdikleriyle birlikte müziğin tadını çıkaracaklar. URU organizasyonuyla KüçükÇiftlik Bahçe’de düzenlenen konserin biletleri Biletix’te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

Yaz aylarının şehrin merkezindeki vazgeçilmez ortamı KüçükÇiftlik Bahçe, 2024 sezonunda da İstanbulluları her zevke hitap eden konserlerinde ağırlıyor. Bahçe Konserleri, 14 Haziran Cuma akşamı Paptircem, Ayça Özefe ve Melis Karaduman’ı ağırlayacak.

Padişahım şarkısıyla hem müzik listelerine hem de sosyal medyaya damga vuran, Büyüklere Ninniler isimli ilk albümünü ise geçtiğimiz ay çıkaran Paptircem, alternatif müzik dünyasının en renkli ve eğlenceli isimleri arasında yer alıyor. Yaptığı cover’larla beğeni toplayan, sesi ve yorumuyla dikkat çeken Ayça Özefe, Derdim, Yıkılmam Asla, Girdap gibi teklilerini dinleyicileriyle buluşturmayı sürdürüyor. Güçlü sesi ve müziğinin yanı sıra özgün görsel dünyasıyla öne çıkan Melis Karaduman ise, cover çalışmalarıyla dikkat çektiği müzik dünyasındaki yolculuğuna, sözü ve müziği kendisine ait şarkılarla devam ediyor.

URU organizasyonuyla KüçükÇiftlik Bahçe’de gerçekleşecek konserin biletleri Biletix’te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

Sanat Okur

Türkiye'nin En Büyük Kültür Sanat Haber Portalı, Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Söyleşiler

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

De Palestijnen / The Palestinians Hollanda, 1975, Johan van der Keuken
Önceki

Documentarist 17. İstanbul Belgesel Günleri Başlıyor!

Sonraki

Bir Prömiyer Gecesi: Borusan Quartet & Synergy Vocals

Kaçırmayın!

İsmail Hakkı Dümbüllü kimdir?

İsmail Hakkı Dümbüllü (d. 1897 – ö. 5 Kasım 1973)
Norm Sanat Sene Sonu Sergisi

Norm Sanat’ta Sene Sonu Sergisi

Genç sanatçılara alan açma ve sanatı olabildiğince çok kişiye ulaştırma