“Sema” Ters Kule Yayınlarından Çıktı

Sema
Sema

Yazar Gökçe Gülcüler ve çizer Burcu Sarıahmetoğlu’nun ilk kitabı olan Sema, Ters Kule yayınlarından çıktı. Kitapta, Sema’nın ilk gençlik yıllarından orta yaşının sonlarına kadar hayatında dönüm noktası olan olayların her biri bir şiir ve görselle yansıtılıyor.

Gökçe Gülcüler’in ve Burcu Sarıahmetoğlu’nun ilk kitabı Sema, sadece bir şiir kitabı veya çizim kitabı değil. Sema’nın hayatındaki aşk halleri, bireyin kendini keşfetme yolculuğu, toplumsal olaylar karşısında bireylerin üzerinde hissettiği duygular, kişinin hayatındaki nesnelerle ve kişilerle kurduğu ilişki şairin kelimeleri ve çizerin tasviriyle anlatılıyor.

Birey olarak var olmaya çalışan Sema’nın kimi zaman sadece duyduğu, kimi zaman şahit olduğu, kimi zaman da bizzat yaşadığı anlar bir hikâye akışında, şiir ile çizimin harmonisinde okura sunuluyor. Kitap, Sema’nın gerçek aşkı bütünün hakikatinde bulmasıyla sonlanıyor.

Ters Kule Yayınları tarafından basılan 56 sayfalık “Sema” kitabı 160 TL fiyat etiketiyle kitabevlerinde ve online kitap mağazalarında okuyucularını bekliyor.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar