“Adalet 3: Son” Filmi 1 Eylül’de Ülkemizde Vizyona Girecek

Adalet 3: Son
Adalet 3: Son

Ünlü oyuncu Denzel Washington‘ın unutulmaz rolü ile üçüncü kez geri döndüğü Adalet 3: Son (The Equalizer 3) filmi çok yakında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. 2014’te başlayan seride, ilk iki filmin ardından hikâye İtalya’da devam ederken, Washington’a 20 yıl önce “Man on Fire” filminde birlikte rol aldığı Dakota Fanning eşlik ediyor.

Aksiyon ve gerilim severlerin heyecanla beklediği filmin yeni posteri yayınlanırken, filme ait yeni görüntüler paylaşıldı. “Adalet 3: Son”, 1 Eylül 2023 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

Adalet 3: Son Film Posteri
Adalet 3: Son Film Posteri

Başrolünde Oscarlı oyuncu Denzel Washington’ın yer aldığı aksiyon-gerilim serisi Adalet (The Equalizer) son filmi “Adalet 3: Son” ile hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Yayınlanan ilk fragmanın ardından yeni posteri ve yeni görüntüleri gelen filmde Washington bu kez Güney İtalya’da mafya patronları ile mücadele ediyor.

Her zaman ezilenlerin yanında olup adaleti aramakta teselli bulan Robert McCall (Denzel Washington) bir hükümet suikastçısı olarak hayatından vazgeçtiğinden beri, geçmişte yaptığı korkunç şeyler yüzünden kendini affetmek için mücadele ediyor. McCall, Güney İtalya’da bir şekilde kendini evinde bulup, yeni arkadaşlarının yerel mafyaların kontrolü altında olduğunu fark eder. Olaylar ölümcül bir hal alırken McCall arkadaşlarının koruyucusu olup mafyayı alt etmesi gerektiğini biliyor.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar