Apertio
Apertio

Artapolis Sanat Galerisi’nin İlk Sergisi “Apertio”

21 Kasım 2023
Apertio
Apertio

Ankara’da klasik ile çağdaş sanatı sanatseverler ve koleksiyonerlerle buluşturmak amacıyla kurulan Artapolis Sanat Galerisi & Sanat Danışmanlığı’nın ilk sergisi olan “Apertio” sergisinde farklı üsluplarda üretimlerini yapan yedi sanatçının eserleriyle oluşan özel seçki, üstad Zeliha Akçaoğlu’nun tablolarından alınan ilhamla Art Fashion projesiyle sanat ve tekstili de buluşturuyor. 22 Kasım – 6 Aralık 2023 tarihleri arasında seçki sergi devam ediyor. Çankaya’ya bağlı Üsküp Caddesi üzerinde 15/A-15/B numaralı adresinde gerçekleşiyor ve sanatseverleri bekliyor.

Ankara’da klasik ile çağdaş sanatı sanatseverler ve koleksiyonerlerle buluşturmak amacıyla kurulan Artapolis Sanat Galerisi & Sanat Danışmanlığı’nın ilk sergisi olan “Apertio” açılışı 22 Kasım 2023 tarihinde saat 18.00-23.00 arasında gerçekleşiyor. Artapolis çatısının ilk sergisi “Apertio“, farklı üsluplarda üretimlerini yapan Zeliha Akçaoğlu, Özge Gökbulut Özdemir, Mehmet Yıldırım, Merve Çetin, Murat Akçaoğlu, Zafer Malkoç, Zarife Gizem İbrahimoğlu, Sihem Eşme‘nin eserleriyle oluşan özel seçki, üstad Zeliha Akçaoğlu‘nun tablolarından alınan ilhamla Art Fashion projesiyle sanat ve tekstili de buluşturuyor.


Artapolis Sanat Galerisi

Üsküp Cad. No: 15/A-15/B Çankaya Ankara

Sanat Okur

Türkiye'nin En Büyük Kültür Sanat Haber Portalı, Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Söyleşiler

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Ömer Emre Yavuz ‘Interactions/Etkileşimler’ Sergisi
Önceki

Ömer Emre Yavuz ‘Interactions/Etkileşimler’ Sergisi

Sonraki

Performans Ekolojileri: Feminist, Dekolonyal ve Kuir Dramaturgiler

Kaçırmayın!

Selen Beytekin

Galataport Jazz, Selen Beytekin Konseriyle Başlıyor

Galataport İstanbul, Galataport Jazz adı altında hayata geçireceği caz etkinlikleri
Jane Doe, Seçil Demircan

Anonim Beden Zamanla Kimlikleniyor: “Jane Doe”

Performans sanatçısı Seçil Demircan Akan Beden x Contemporary Istanbul kapsamında