Cem Adrian
Cem Adrian

Cem Adrian 28 Ocak’ta Zorlu PSM’de

17 Ocak 2024
Cem Adrian
Cem Adrian

Kendine has duruşu ve güçlü yorumuyla müzik dünyasının en özel isimlerinden Cem Adrian, 28 Ocak Pazar akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde! Yurtiçinde ve yurtdışında verdiği sayısız konserde sevenleriyle buluşmaya devam eden Adrian, şarkıları, yorumu ve sesiyle bir kez daha İstanbulluları büyüleyecek.

Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan ve kendini sadece “özgür bir müzisyen” olarak tanımlayan Cem Adrian, hayranlık uyandıran yoğunluktaki turne programıyla da sınırları aşıyor. Adrian, bölge ayırt etmeksizin Türkiye’nin her şehrinde, en fazla konser veren canlı performans sanatçıları arasında ön sıralarda yer alıyor. 20 yıla yaklaşan müzik yaşamında giderek büyüyen olağanüstü bir hayran kitlesi edinen başarılı müzisyenin yurtdışı konserlerinin sayısı da her geçen gün artıyor.

Cem Adrian’ın 28 Ocak 2024 Pazar akşamı saat 21.00’de Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde vereceği konser, 1 Ekim 2023’ten bu yana gerçekleştirdiği 75. konser olacak. Konserin biletleri Biletix’te!

Sanat Okur

Türkiye'nin En Büyük Kültür Sanat Haber Portalı, Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Söyleşiler

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Köprüde Buluşma: Dizi
Önceki

“Köprüde Buluşma: Dizi” Atölyesine Başvurular Başladı

Erhan Us, “Overestimation”
Sonraki

Erhan Us’un, Dördüncü Kitabı “Overestimation” Yayımlandı

Kaçırmayın!

Portre ve Sokak Fotoğrafçısı Berke Araklı ile fotoğraf üzerine söyleşi

Gelecek vadeden yeni nesil genç fotoğrafçılardan sevgili Berke Araklı ile
İnsanı Anlamak

“İnsanı Anlamak” Kitabı İkinci Kez Okurlarla Buluşuyor

Bugüne kadar yirmiyi aşkın eseriyle çok satanlar listesinde yer alan