Esra Oflaz’ın Yeni Romanı “YEN” Raflara Çıktı

Esra Oflaz "YEN" Kitabı
YEN – Esra Oflaz

İlk kitabı Geçit: Hikayem ve Ötesi ile uzun süre, en çok satanlar listelerine adını yazdıran iş insanı Esra Oflaz; roman türündeki ikinci kitabı “YEN” ile yeniden okuyucunun karşısında. Yazar’ın bir gaip cinayet romanı olarak tanımladığı, Feridun Andaç’ın ise edebiyat danışmanlığını yaptığı, sevginin, bekleyişin ve arayışın romanı YEN 15 Şubat (bugün) itibariyle raflarda yerini aldı.

Yen, dünya diyarında azaplı bir mutlak kadere yeniden bedenlenen ve cinayete kurban gideceğini öğrenen roman başkahramanı Peri’nin; tekamülünün döngüsel zaman dehlizlerinde katilini arama, kaderini yeniden inşa etme ve bozyapını tamamlama macerasını anlatıyor. Okurlara kendi tekamül bozyaplarını tamamlamalarının yol haritasını bilim ile bilgelik arasında gizemli bir çizgide sunan bu sürükleyici kitap Dovan Novus tarafından yayıma hazırlanarak, tüm kitabevlerinde ve online satış mağazalarında yerini aldı.

“Bu roman sihir içeriyor sende çoklu algılı hatırlayacak, duyusal olacak, ruhunun şecerecesine ulaşacaksınız. Ruhun dürtüsünü yolladı benliğine, bu kitap eline geçti, bırak esrarengizleştirsin seni. Şimdi niyetini et, dikkatini ver ve sihir işlemeye başlasın.” Esra OflazYen, Önsözden

YEN Künye
Yazar:
Esra Oflaz
Yayınevi: Dovan Novus
Danışman: Feridun Andaç
Sayfa Sayısı: 224
Ebat: 13.6 x 21 cm
Yayın Tarihi: Şubat 2022
Kategori: Roman

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.