Existeins’ın, Canay Doğan Ortaklığında Yeni Teklisi “Yalnız Dünya” Yayında


Existeins'ın, Canay Doğan Ortaklığında Yeni Teklisi "Yalnız Dünya" Yayında
Existeins

2018 yılından beri birlikte müzik yapan, elektronik müzik üçlüsü Existeins’ın yepyeni bir sound ile karşımıza çıktığı, alternatif sahneden genç müzisyen Canay Doğan‘ın ise vokalleri üstlendiği “Yalnız Dünya” BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

Elektronik müziğin çeşitli alt türlerini icra eden trio Existeins, 2018 yılında Gökçer Güngören ve Aybüke Solak tarafından İstanbul’da kuruldu. Gruba yaklaşık 1 yıl sonra Alper Erdoğuk vokal olarak dahil oldu. Türkçe elektronik müziğe başka bir pencereden baktırmayı hedefleyen Existeins, daha çok synthpop öğelerine yer verdiği “Yalnız Dünya” şarkısında soyut, derin anlam yüklü sözleriyle ve melodileriyle dinleyicisini yakalamak umudunda olan Existeins, bu parça sonrasında yeni albümü için hazırlıklara başlayacak.

Söz ve müziği Aybüke Solak’a ait olan parçanın tüm mix, mastering ve edit işlemleri Alen Konakoğlu’na ait, vokallerde ise Canay Doğan yer alıyor.

“Yalnız Dünya”yı tüm platformlardan dinlemek için tıklayınız.

“YALNIZ DÜNYA” KÜNYE
Composer, Lyrics: Aybüke Solak
Guitars: Gökçer Güngören
Keyboards: Alper Erdoğuk
Guest Vocal: Canay Doğan
Mix, Mastering: Alen Konakoğlu
Label: BBI Music Co.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir