GOSS’un Yeni Teklisi “Sapa Yol” BBI Music Co. Etiketiyle Yayında!

Gözde Oktaş ve Serkan Serter’den oluşan ve üst üste yayımladıkları teklilere hız kesmeden devam eden Kadıköy merkezli synth-pop/electronic rock ikilisi GOSS’un yeni parçası Sapa Yol, BBI Music Co. etiketiyle yayında.

GOSS’un son bir yıl içerisinde Anla, Seçilmiş Günlerim ve Bana Kimse Sormadı parçalarından sonra yayımlanacak 4. teklisi olma özelliğini taşıyan Sapa Yol, herkesin içinde barındırdığı umutsuzluk serzenişini yüksek sesle ifade ediyor.

Sapa Yol’un çıkış hikayesini GOSS kendi cümleleri ile şöyle anlatıyor:

“Kimi anlar vardır, bir şeylerin ters gittiğini hissederiz ancak adını koyamayız. Geceleri düşünmekten uyuyamaz, gündüzleri ise aklımızı esir alan bu tedirginlikten kurtulamayız. Müdahale etmeye çalıştıkça, işler daha da kötüye gider ve içinden çıkılmaz bir hale gelir. Yapabilecek hiçbir şeyin kalmadığı bu noktada zor da olsa durumu kabullenmek ve acı verse de bu çıkmazın peşini bırakmamız gerekebilir. Sapa Yol, tüm bu süreçlerin tek tek yaşandığı ve sonunda gerçeklerle baş başa kalan kişinin durumu kabullenişiyle sona eren bir yolculuğu anlatıyor.”

Söz ve müziği GOSS’a ait olan parçanın prodüksiyonunu ise Aras Tüysüz üstlendi. Bas gitarları Ali Sak tarafından çalınan parçanın kayıt, mix ve mastering’i Aras Tüysüz tarafından A2 Stüdyoları‘nda gerçekleştirildi. Fotoğraf çekimleri BBI Music Co. prodüksiyonunda Berkay Öktem tarafından yapılan parçanın artwork’ü ise Cansu Özkul Değirmencioğlu tarafından tasarlandı. Parçanın, Berkay Öktem tarafından çekilen klibi ise parçayla eş zamanlı olarak yayında.

Sapa Yol’u dinlemek için buraya tıklayınız.

“SAPA YOL” KÜNYE
Söz-Müzik: GOSS
Prodüksiyon: Aras Tüysüz
Bas Gitar: Ali Sak
Kayıt & Mix & Mastering: Aras Tüysüz (A2 Stüdyo)
Fotoğraflar: Berkay Öktem
Artwork: Cansu Özkul Değirmencioğlu
Klip: Berkay Öktem
Label & Management: BBI Music Co.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.