“I Have A Dream – Bir Hayalim Var” Grup Sergisi Artopol Gallery’de Başlıyor!

“I Have A Dream – Bir Hayalim Var” adlı sergi Artopol Gallery’de sanatseverlerle buluşuyor.

Artopol Gallery ev sahipliğinde Hakan Kürklü’nün küratörlüğünde şekillenen “I Have A Dream – Bir Hayalim Var” adlı 11 sanatçıdan oluşan grup sergisi 4 Mart 2021’de canlı ve keyifli bir baharı müjdeliyor.

“I Have A Dream – Bir Hayalim Var” Grup Sergisi Artopol Gallery’de Başlıyor!

Bir sanat eseri nasıl üretilir? Teknik bilgi, yaratıcı fikir ve bu ikisini bir araya getirerek yeni bir biçim kazandıran hayal gücüyle… Yeri geldi mi en katı sanat geleneklerini yıkan, sanat tarihinde kırılmalar yaratan hayallerin gücüyle…

Her eserin alt metni olan bu güç, yeni sergimiz için bir ilham kaynağına dönüşüyor. Kendi iç zenginliklerini kişisel ve sağlam üsluplarıyla buluşturan sanatçıların güçlü figürleri ve soyut dünyaları, özlediğimiz sanat ortamını vadediyor. Sonrasında ise sıra, izleyicinin hayallerine geliyor. Kırmızı rengin kuvvetli ve canlı kapsayıcılığında bir araya gelen sanatçılar, uzun süredir ihtiyaç duyduğumuz keyifli ve sanat dolu bir etkinliğin kahramanları olarak, bize güzelliklerin ulaşılabilirliğini anlamlı çizgilerle gösteriyor.

Katılımcı Sanatçılar
-Cansu Kahraman
-Cins
-Cömert Doğru
-Çiler Süyev
-Elifko
-Esra Şatıroğlu
-Hatiş
-Hülya Sözer
-Mahir Güven
-Nilay Sayrav
-Sinem Kaya

4 Mart – 4 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek sergi, 42 Maslak Art Space’te yer alan Artopol Gallery’de izleyicilerle buluşuyor. 600 metrekarelik alanıyla ferah ve hijyenik bir ortam sağlayan galeri, HES koduyla beraber 12.00-18.30 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

ARTOPOL Sanat Galerisi
42 Maslak, Ahi Evran Caddesi NO:6/163 B Blok Kat 5 Artspace #2 Maslak/İstanbul
T 0531 3952544

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.