İki Uluslararası Yapım BKM Organizasyonu İle İstanbul’a Geliyor!

BKM Organizasyonu ile İstanbul’a gelen 2 uluslararası etkinlik çocuklara ve en az çocuklar kadar eğlenmeyi bilen ailelerin her yaştan üyelerine eşsiz bir eğlence deneyimi yaşatmayı vaad ediyor.

Küçük Prens: Bir Dostluk Hikayesi - Dinosaur World Live
Küçük Prens: Bir Dostluk Hikayesi – Dinosaur World Live

Küçük Prens Hayranlarına Müjde!

Illusionist Dijital Sanat Stüdyosu tarafından çağdaş sahne teknolojileriyle yeniden uyarlanan Küçük Prens: Bir Dostluk Hikayesi, 20 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında Maximum Uniq Box’ta her yaştan Küçük Prens hayranları için eşsiz bir dijital deneyim yaşatacak. Tiyatronun teknoloji ile buluştuğu benzersiz deneyim sömestir tatili boyunca izlenebilecek.

Gün boyu farklı seanslarda sunulacak olan 40 dakikalık bu sürükleyici deneyim, 360 derecelik üç boyutlu prodüksiyonu ile izleyicilerini büyüleyici bir yolculuğa çıkaracak.

Dinozorlar İngiltere’den İstanbul’a Ayak Basıyor!

Her gösterimi olağanüstü beğeni alan, Ingiltere kökenli “DINOSAUR WORLD LIVE” etkinliği de yine sömestir tatili boyunca Maximum Uniq Hall’de!

31 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında BKM Organizasyonu ile İstanbul’da sahne alacak olan bu organizasyon 3 yaş ve üstü tüm izleyicilerini milyonlarca yıl öncesine, dinozorların gizemli dünyasına götürecek!

Yüzyıllardır hem çocukların hem de yetişkinlerin hayal gücünü ele geçiren dinozorlarla tanışmak için evden çok uzaklaşmanıza gerek yok! Dinosaur World Live, dev dinozorları sahneye baş döndürücü kuklalarla taşırken, sizi ve minik izleyicilerini dinozorların dolaştığı çağa geri döndürecek.

Yarıyıl tatilinde ailece dışarıda eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak bu 2 eşsiz sahne şovunu kaçırmayın!

Dostluk ve sevgi arayışını ele alan Küçük Prens’in dijital uyarlaması izleyicileri büyüleyici bir yolculuğa çıkarırken, çocuklarınızın en sevdiği tarih öncesi sürüngenler hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olacak eğlenceli ve zihin açıcı jurassic macera Dinosaur World Live sömestırda eğlencenin adresi Maximum Uniq’te.

İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black’e %20 indirim uygulanacak etkinliklerin biletleri satışta.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar