Kaderimize Yön Veren Evren Yasaları ve Kuantum Bilgelik
Kaderimize Yön Veren Evren Yasaları ve Kuantum Bilgelik

“Kaderimize Yön Veren Evren Yasaları ve Kuantum Bilgelik” Kitabı Yayımda!

17 Mayıs 2024
Kaderimize Yön Veren Evren Yasaları ve Kuantum Bilgelik
Kaderimize Yön Veren Evren Yasaları ve Kuantum Bilgelik

Sezaver Seçki’nin “Kaderimize Yön Veren Evren Yasaları Ve Kuantum Bilgelik” isimli kişisel gelişim kitabı Ray Yayıncılık aracılığıyla raflarda yerini aldı.

Kitap Hakkında

Artık Homo Deus (İnsan Tanrı) sözcüklerinin kullanıldığı, Göbeklitepe gibi tarih bilgilerimizi değiştiren tapınakların ve kadim bilgilerin günışığına çıktığı bu günler, teknolojik gelişmelerin ışığında bir geçiş süre-cine işaret etmektedir. Kaosu da barındıran bu “yükseliş” sürecinde “değişim” kaçınılmaz olduğu için, korkularımızı, kısır döngülerimizi vb. aşma niyetimiz yaşam kalitemizi belirleyecek önemdedir.

Bu dönemi fazla sarsılmadan geçirmenin yolu, özümüzün “sevgi” olduğunu “hatırlamaktan”, Tanrıyla ‘bir’ olduğumuzu ‘bilmekten’, doğayla bütünleşmekten ve Evrensel Yasalara uyumlanmaktan geçmekte-dir. Dolayısıyla, bu kitap bu uyumu sağlamak için sizleri önce saklı gerçeklerinizle buluşturuyor. Günlük hayattan hikâyelerle hangi baskın kişilik özelliğinizin hangi Evrensel Yasaya aykırı davranmanıza neden olduğunu ve bu yüzden yaşadığınız sorunları fark ettiriyor. Ardından çözüm yollarına odaklanıyor. Diğer yandan, kendiniz ve hayat hakkındaki sorularınıza 100 kadar Evrensel Yasayla cevap veriyor.

Bu yasaları yalnızca “bilmek” bile yaşam kalitenizi yükseltecek güce sahip. Çünkü her biri, biz istesekte is-temesekte “birlikte” çalışıyor ve daha sağlıklı, daha mutlu, daha başarılı, daha güçlü olmamız için bizi uya-rıyor, bize yol gösteriyor ve kuantum bakış açısını da işleyerek bizi bir çeşit Bilgelik Yolculuğuna çıkarıyor. Hikâyelerde kendinizden veya bir yakınınızdan benzerlikler bulmaya, kitabın kapağını açtıktan itibaren düşündüğünüzden fazlasına hazır olun.

Sanat Okur

Türkiye'nin En Büyük Kültür Sanat Haber Portalı, Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Söyleşiler

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Ruzy Gallery, Evvel
Önceki

Sanat ve Matematik İlişkisine Farklı Bir Bakış: Evvel Sergisi

Sevtap Yılmaz
Sonraki

Sevtap Yılmaz’ın “Tutkuya Doğru” Adlı Kişisel Sergisi Nue Art’ta!

Kaçırmayın!

Mahmut Aydın

Portfolyo: Mahmut Aydın

1989 Diyarbakır doğumlu olan Mahmut Aydın, 2014 yılında Mimar Sinan
Lal Batman, As Far I Can Remember, 2023, Tuval üzeri yağlı boya, 190hx150wcm, Eserden detay görseli, Anna Laudel Gallery

Lal Batman “The Floor is Lava” Sergisi Anna Laudel Düsseldorf’ta

Anna Laudel Düsseldorf, 1 Aralık 2023 – 4 Şubat 2024