Kalyon Kültür Çevrimiçi Seminer Dizisi’nin İlki Orhan Cem Çetin İle Başlıyor

Kalyon Kültür Çevrimiçi Seminer Dizisi’nin İlki Orhan Cem Çetin İle Başlıyor

Kalyon Kültür Çevrimiçi Seminer Dizisi’nin ilki Orhan Cem Çetin yönetiminde, 5 Mayıs 2021 tarihine kadar uzatılan bir de buradan bak sergisine paralel olarak gerçekleşiyor.

Kalyon Kültür’ün Her Yerde Sanat Derneği ile birlikte 30 Ekim 2020’de Nişantaşı Taş Konak’taki Kalyon Kültür binasında açılışını gerçekleştirdiği bir de buradan bak sergisi 5 Mayıs 2021 tarihine kadar uzatıldı. Kalyon Kültür, aynı zamanda ilkini fotoğraf alanının önemli isimlerinden, fotoğrafçı, görsel sanatçı ve eğitmen Orhan Cem Çetin’in sergiye paralel olarak gerçekleştireceği Kalyon Kültür Çevrimiçi Seminer Dizisiyle sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Orhan Cem Çetin ile bir de buradan bak sergisine paralel olarak 17 Nisan Cumartesi, 24 Nisan Cumartesi ve 2 Mayıs Pazar günleri çevrimiçi gerçekleşecek seminer programı, sırasıyla Analog Fotoğraf Üretim Sürecinin İfade ve Deneyim Değeri, Fotoğrafın Sağaltıcı Gücü, Çocuk ve Görsel Dünyasında Fotoğraf konu başlıklarını kapsıyor. Çevrimiçi Seminer Dizisi detaylarına Kalyon Kültür internet sitesinden ulaşılabilir. Kayıt formunu dolduran herkese açık ve ücretsiz olarak gerçekleşecek seminerler Kalyon Kültür Youtube hesabından takip edilebilecek.

bir de buradan bak Sergisi 5 Mayıs 2021’e Uzatıldı

Küratörlüğünü Sezgi Abalı ve Sinan Eren Erk’in üstlendiği bir de buradan bak sergisi, Her Yerde Sanat Derneği’nin eğitmeni Serbest Salih tarafından yürütülen DARKROOM projesinde farklı yaşlardan ve etnik kökenlerden gelen, çoğunluğu mülteci olan çocukların çektikleri analog fotoğraflara odaklanıyor.

Künye: bir de buradan bak, Kalyon Kültür, 2021

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir