KİSS NFT Sergisi
KİSS NFT Sergisi

Kiss FM İlk NFT Koleksiyonunu Tanıttı

30 Mart 2022

Konuşmadan Çok Şey Anlatan Dudaklar Kiss NFT Sergisinde

KİSS NFT Sergisi
KİSS NFT Sergisi

Birçok ülkede yayın yapan global radyo markası Kiss FM ilk NFT koleksiyonu olan Kiss NFT’nin tanıtımını 42 Maslak’ta gerçekleştirdi. Türkiye’nin önde gelen sanatçıları İsmail Acar, Bedri Baykam, Bozkaya Aldaş, Deniz Gökduman, Deniz Tolegen, Elif Erdem, Ferruh Karakaşlı, Gamze Çamoğlu, Genco Gülan, Hakan Yılmaz, Hakan Yıldırım, Koray Erkaya, Levent Morgök, Ömer Tomruk, Sadi Alipur, Sevil Kuranel, Sibel Bilgiç, Şevval Başalan, Uğur Çakı, Yiğit Dündar, Yiğit Yazıcı, Ayşin İldeş ve Cemre Karakaş tarafından hazırlanan Kiss NFT Koleksiyonunda Kiss FM’in sembolü olan dudak sanatçılar tarafından özel olarak yorumlandı. NFT Koleksiyonunda yer alan dijital eserlerin somut olarak sergilendiği Kiss Art Galerinin açılışı da eş zamanlı olarak 42 Maslak’ta yapıldı. Sanat ve cemiyet hayatının isimlerini bir araya getiren gecede eserler katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. 1 Nisan’da Babylons.io platformunda satışa çıkacak NFT eserler, Kiss Art Galeride de 30 Nisan tarihine kadar sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Cüneyt Ortan
Cüneyt Ortan

Sanat Dijital ile Buluştu

Sergi açılışının ardından düzenlenen Kiss Parti ile misafirlerine sanat ve eğlence dolu keyifli bir gece yaşatan Kiss Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Ortan “Hayata geçirdiğimiz bu özel NFT Koleksiyonu Sergisi ile bir ilke imza attık. İlk defa NFT eserlerin dijital dışında gerçek hallerini de beraber sergiledik ve yine eserlerin birlikte satışını yapacağız. 42 Maslak içerisinde açtığımız Kiss Art Galerimiz de bundan sonra üç ayda bir yeni koleksiyonlara ev sahipliği yapacak.” şeklinde bilgi verdi.

Sanat Okur

Türkiye'nin En Büyük Kültür Sanat Haber Portalı, Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Söyleşiler

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Sus Barbatus ! sergisi Ankara. Tosca Art&Design’ın izniyle. Fotoğraf: Selin Saygılı
Önceki

Sözden İmgeye: Sus Barbatus! Sergisi Üzerine Düşünceler // Özlem Tekdemir

XX. Yüzyılın 20 Modern Türk Sanatçısı 2021 | PAPKO Öner Kocabeyoğlu Koleksiyonu
Sonraki

XX. Yüzyılın 20 Modern Türk Sanatçısı 2021 | PAPKO Öner Kocabeyoğlu Koleksiyonu // Samet Lüleci

Kaçırmayın!

11. Engelsiz Filmler Festivali'nin Programı Açıklandı

Engelsiz Filmler Festivali 2024 Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Puruli Kültür Sanat tarafından, herkesin kültürel yaşama katılma hakkına sahip

Elif Naci kimdir?

Elif Naci (10 Ağustos 1898, Gelibolu – 8 Mayıs 1987,