Mercan Dede, Hayko Cepkin ve Ceza “Best of Genres” ile Aynı Sahnede!

Mercan Dede, Hayko Cepkin ve Ceza “Best of Genres” ile Aynı Sahnede!
Mercan Dede, Hayko Cepkin ve Ceza “Best of Genres” ile Aynı Sahnede!

Her biri kendi türünün en iyileri arasında gösterilen ve birçok farklı projeyle, senelerdir kültleşen şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesi edinen dünyaca ünlü neyzen, besteci ve yapımcı Mercan Dede, Türkçe rock müziğinin usta ismi Hayko Cepkin ve Türkçe rap sahnesinin simgesi Ceza, “Best of Genres” ile 22 Aralık’ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde yeniden bir araya gelerek dinleyicilerine eşsiz bir müzik şöleni yaşatmaya hazırlanıyor.

Dünyaca ünlü neyzen, besteci ve yapımcı Mercan Dede, Türkçe rock müziğinin usta ismi Hayko Cepkin ve Türkçe rap sahnesinin simgesi Ceza, sahnede enerjilerini birleştirerek seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Geçen sene ilk kez bir araya gelerek oldukça ses getiren Mercan Dede, Hayko Cepkin ve Ceza, “Best of Genres” ile 22 Aralık’ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde yeniden bir araya gelmeye ve birbirinden farklı türlerini bir araya getirerek dinleyicilere eşsiz bir müzikal deneyim yaşatacak. 

1997 yılında ‘Sufi Dreams’ albümüyle neyzen kimliğini müzik dünyasına tanıtan, ‘Nerdesin’, ‘Hayal, ‘Ab-ı Ruh’ gibi parçalarıyla dinleyicilerini mest etmeyi başaran, dünya çapında usta müziyen Ludovico Einaudi ile yaptığı çalışmalarıyla adından söz ettiren Mercan Dede, ‘Ölüyorum’, ‘Dans Et’, ‘Paranoya’, ‘Fırtınam’ gibi şarkılarıyla milyonlarca dinlenmeye ulaşan ve kendine özgü büyük bir hayran kitlesine sahip Hayko Cepkin, ‘Holocaust’, ‘Suspus’, ‘Yerli Plaka’ gibi türkçe rap müziğin efsaleneşmiş parçalarının sahibi Ceza,  “Best of Genres” ile 22 Aralık Cuma saat 21.00’de Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde benzersiz bir performansa imza atacaklar.

Zorlu PSM %100 Studio’da gerçekleşecek olan Mercan Dede, Hayko Cepkin ve Ceza “Best of Genres” konserinin 22 Aralık biletleri passo.com.tr’de satışta!

Kapı Açılış: 20.00 
“Best of Genres”: 21.00

Bilet Fiyatları

Ön Satış- Ayakta: ₺660,00 
Ön Satış / Uzak Görüş- Oturmalı (-18): ₺550,00 
Ön Satış / Kısıtlı Görüş- Oturmalı (-18): ₺495,00

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar