Ödüllü Yazar ve İllüstratör Peter Brown, Yeni Kitabıyla hep kitap’ta

Bir ayının ve evcil hayvanı olan çocuğun hikâyesi: Çocuktan Evcil Hayvan OlmazNew York Times En İyi Resimli Kitap Ödülü dahil olmak üzere birçok ödülün sahibi olan Peter Brown, yeni kitabıyla okurlarıyla buluşuyor. Ünlü yazarın Türkçe yayımlanan ilk kitabı Arkadaşım Olacaksın’ın devam kitabı niteliğindeki Çocuktan Evcil Hayvan Olmaz, hep kitap logosuyla 2 Aralık tarihinde raflarda yerini alıyor.

Çocuktan Evcil Hayvan Olmaz
Çocuktan Evcil Hayvan Olmaz

Resimli kitaplara verilen en önemli ödüllerden biri olan Caldecott dahil olmak üzere pek çok ödülün sahibi olan, kitapları beş kez New York Times’ın çoksatanlar listesinde yer alan Peter Brown, yeni kitabı Çocuktan Evcil Hayvan Olmaz’la okurlarıyla tekrar buluşuyor.

Ünlü yazar bu kitabında, Türkçe yayımlanan ilk kitabı Arkadaşım Olacaksın’ın ana karakterinin evcil hayvan olarak bir çocuk sahiplenme hikâyesini anlatıyor. 

Çocuklara empati kurmayı ve evcil hayvan sahibi olmanın getirdiği sorumlulukları eğlenceli ve ironik bir dille aktaran Çocuktan Evcil Hayvan Olmaz, 2 Aralık tarihinden itibaren hep kitap logosuyla raflardaki yerini alacak.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir