Salon İKSV’nin Sonbahar Sezonu 29 Eylül’de Başlıyor

Salon İKSV
Salon İKSV

İyi müziğin buluşma noktası Salon İKSV, 29 Eylül’de başlayacak sonbahar sezonunda La Femme, Jadu Heart, ENGIN, Yellow Days, Red Axes (Live), The Magnetic Fields, Joep Beving, Fabrizio Paterlini, Aime Simone ve Forest Swords gibi isimleri konuk edecek. Biletler 25 Ağustos Cuma günü satışa açılıyor.

Beyoğlu’nun sembol mekânlarından, yıllardır müzikseverlerin buluşma noktası Salon İKSV, sonbahar sezonunda da alternatif müziğin başarılı isimlerine ve yeni yeteneklere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Salon’un sonbahar sezonu, 29 ve 30 Eylül’de iki gece üst üste Salon sahnesine konuk olacak, Fransa’nın en havalı, en şaşırtıcı, en “rock’n roll” gruplarından La Femme ile açılıyor.

La Femme, credit: JD Fanello
La Femme, credit: JD Fanello

Salon’un, sonbahar sezonunda, +1 ve Garanti BBVA’nın destekleriyle, yıl sonuna kadar ağırlayacağı isimler arasında ayrıca; İngiliz indie pop ikilisi Jadu Heart, ilhamını 70’lerin Anadolu rock’undan alan Türk-Alman grup ENGIN, etkileyici saykedelik soul tınılarıyla Yellow Days, derin ve organik beat’lerle aralıksız dans ettirecek Red Axes (Live), indie rock’un kent ozanlarından Stephin Merritt önderliğindeki The Magnetic Fields, dingin müziğiyle Hollandalı minimalist besteci ve piyanist Joep Beving, İtalyan müzisyen ve güncel klasik müzik bestecisi Fabrizio Paterlini, duygu yüklü bir R&B gecesi vadeden Aime Simone ve Avrupalı eleştirmenlerin el üstünde tuttuğu yapımcı ve besteci Forest Swords yer alıyor.

Salon İKSV’nin sonbahar sezonu programıyla ilgili ayrıntılı bilgi için: www.saloniksv.com

Salon İKSV’nin sonbahar sezonu biletleri 25 Ağustos Cuma günü saat 10.30’da başlayacak Lale Kart üyeleri için indirimli ön satışların ardından, aynı gün 14.30’da genel satışa açılacak. Biletler passo.com.tr adresinden, Passo mobil aplikasyonu üzerinden, Passo perakende satış noktalarından ve İKSV gişesinden satın alınabilecek. Öğrenci bileti fiyatları Eczacıbaşı Genç Bilet projesi kapsamında 10 TL olacak.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar