Savaş-Aksiyon Filmi: Cehennem Öfkesi: Ave Marie Beyaz PerdedeCNP Film’in Türkiye haklarının sahibi olduğu, yönetmenliğini Jesse V. Johnson’un yaptığı, senaryosunu Katharine Lee McEwan ve Romain Serir’in yazdığı, Savaş- Aksiyon sinema filmi Cehennem Öfkesi: Ave Marie, gerçek bir hayat hikayesinden beyaz perdeye uyarlandı.

Cehennem Öfkesi: Ave Marie
Cehennem Öfkesi: Ave Marie

Türkiye’ye ilk kez lansman dolayısıyla gelen filmin yapımcıları Erken Lalgashev ve İbragim Akdrashev, “Cehennem Ateşi gerçek bir hikayeden uyarlandı. Hollywood seviyesinde bir film yaptık” dedi.

Başrollerini Nina Bergman, Daniel Bernhardt, Timothy V. Murphy, Louis Mandylor, Dominiquie Vandenberg gibi isimlerin paylaştığı Cehennem Öfkesi: Ave Marie, Amerika, Belarus ve Kazakistan’da çekildi.

Konusu:

Kendi vatandaşları tarafından hain damgası yiyen Fransız Marie Dujardin çok zor durumdadır. Ona yardım eli uzatacak Amerikan askerleri kurtarılması karşılığında bir şart koşar. Marie’nin hayatta kalması için onları yerini bildiği altın zulasına götürmelidir.

Film biletlerine Cinemaximum adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir