Seçkin Pirim
Seçkin Pirim

Seçkin Pirim 3 Ekim’de İstanbul Modern’de

30 Eylül 2023
Seçkin Pirim
Seçkin Pirim

İstanbul Modern, gençleri sanatçılarla buluşturmayı sürdürüyor. Eczacıbaşı Topluluğu’nun desteğiyle hayata geçirilen Genç Salı Söyleşileri’nin bu ayki konuğu heykel ve yerleştirmeleriyle tasarım ve mimariyi sanatla buluşturan çağdaş sanatçı Seçkin Pirim olacak

Seçkin Pirim’in gençlere özel yapacağı atölye, heykel sanatının mimariyle tarihsel ilişkisinden ilham alıyor. Sanatçının üretimlerinden örneklerin ele alınacağı söyleşiyle başlayan buluşmada katılımcılar, katmanlar yaratarak bütün bir tasarımı oluşturmaya ve sanatçının kendi üretimlerinde sıkça kullandığı kâğıt materyalinin dinamiğini keşfetmeye davet ediliyor. 

Katılımcılar, sanatsal düzlemde derinliği, sanatçının uygulama adımlarını takip ederek oluşturdukları üç boyutlu formlar üzerinden inceleme fırsatı buluyor.

“Genç Salı”

Eczacıbaşı Topluluğu’nun desteğiyle 18–25 yaş arasındaki tüm gençler, her salı 10.00–14.00 saatleri arasında İstanbul Modern’i ücretsiz olarak deneyimliyor. “Genç Salı” adlı programda gençler, İstanbul Modern’deki tüm sergileri ücretsiz gezmenin yanı sıra, her ay bir salı günü düzenlenen sanatçı atölyelerine, söyleşilere ve daha birçok sürpriz etkinliğe ücretsiz katılma fırsatı yakalıyor. 

Söyleşi: Seçkin Pirim ile Genç Salı Atölyesi: Sanat ve Tasarım 
Tarih: 3 Ekim 2023, Salı
Saat: 13.00
Mekân: İstanbul Modern Etkinlik Odası

Sanat Okur

Türkiye'nin En Büyük Kültür Sanat Haber Portalı, Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Söyleşiler

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Kritik Mesafe sergisi, 10__12 Gallery, 2023
Önceki

“Kritik Mesafe” Sergisi Yenilenen Yüzüyle 10__12 Gallery’de

Türkiye'de Sanatsal Üretimlerde Sürekli "Yeni"yi Aramak Üzerine
Sonraki

Türkiye’de Sanatsal Üretimlerde Sürekli “Yeni”yi Aramak Üzerine

Kaçırmayın!

Virüs ve Sanatın Ortasındaki Ben // Nil Has

Son zamanlarda elimdeki kitapları bitirmekte sorun yaşasam da bolca kısa
Melis Cantürk

Portfolyo: Melis Cantürk

1993 İstanbul doğumluyum ve İzmir’de yaşıyorum. Sanata ilgim ilkokul yıllarımda