Slava’s Snowshow
Slava’s Snowshow

Slava’s Snowshow Yeniden Türkiye’ye Geliyor!

5 Şubat 2024
Slava’s Snowshow
Slava’s Snowshow

30 yılı aşkın süredir 12.000’den fazla performans ile 10 milyon seyirciye ulaşarak sayısız ödüle layık görülen evrensel, teatral ve şiirsel diliyle izleyenleri hayal gücü aracılığıyla bir yolculuğa çıkaran, her saniyesinde sihirlerle dolu bir dünyanın kapılarını arayan Slava’s Snowshow, yoğun talep üzerine 28 Şubat – 3 Mart tarihlerinde yeniden Zorlu PSM’ye geliyor!

30 yılı aşkın süredir 12.000’den fazla performans ile 10 milyon seyirciye ulaşarak, Tony Ödülleri’nde “En İyi Özel Teatral Etkinlik” dalında adaylık ve Drama Desk Ödülleri’nde “Eşsiz Teatral Deneyim” ödülü dahil, Londra’dan New York’a, Avustralya’dan Meksika’ya uzanan ve 20’den fazla uluslararası ödüle layık görülen Slava’s Snow Show, geçtiğimiz senelerde Türkiye’deki gösterileri ile yoğun ilgi ile görmelerinin ardından bir kez daha Türkiye’ye geliyor.

Her saniyesinde sihrin ön planda olduğu bir dünyanın kapılarını aralayacağınız Slava’s Snowshow’da, dünyanın en önemli performans sanatçılarından Slava Polunin ve ekibiyle birlikte milyonlarca izleyiciyi benzersiz bir masalın kahramanı haline getiren şov, hayal gücünüzün sınırlarını yeniden belirleyecek. Yaklaşık 40 yıldır ‘’palyaçoluk sanatı’’ üzerinde ustalaşan ve kurduğu Palyaçolar Akademisi’nde yetiştirdiği yüzlerce öğrencisi ile kocaman bir aile haline gelen Slava Polunin’in harikalar dünyasında her yaştan izleyici kendini bulabiliyor. Karlarla kaplı bu benzersiz dünyada Slava’nın kocaman ailesinin bir parçası olacağınız gösteri, yoğun talep üzerine bir kez daha Zorlu PSM sahnesine geliyor.

1993’ten bu yana 120’den fazla ülkede sahne alan ve Londra Times tarafından “Dünyanın en iyi palyaçosu” olarak tanımlanan, tüm aile fertlerinin bir arada keyifle izleyeceği Slava’nın gelmiş geçmiş en ilham verici kar gösterisi Slava’s Snowshow, Piu Entertainment ve Zorlu PSM ortak organizasyonuyla Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde 28 Şubat-3 Mart tarihleri arasında seyircisini yeniden büyülemeye hazırlanıyor.

Slava’s Snowshow gösterisinin 28 Şubat-3 Mart biletleri passo.com.tr ve biletix.com.tr’de satışta!

Sanat Okur

Türkiye'nin En Büyük Kültür Sanat Haber Portalı, Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Söyleşiler

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Kara Kutu
Önceki

BGST Tiyatro’dan Hafızaya Dair Yeni Oyun: Kara Kutu

Mavi Huydur Bende
Sonraki

Mavi Huydur Bende’nin Yeni Şarkısı Yayında!

Kaçırmayın!

Beyoğlu Hafıza Haritası atölyesi, Pera’dan Ötesine

Pera Öğrenme’den Yetişkinler için Atölyeler: “Pera’dan Ötesine”

Pera Müzesi Öğrenme Programları, Ters Yüz PƎRⱯ sergisinden ilhamla hazırladığı
İstanbul Sinema Müzesi

İstanbul Sinema Müzesi “Avrupa Yılın Müzesi Ödülleri”ne Aday

İstanbul’un kalbi Beyoğlu’nda, 200 yıla yaklaşan eşsiz barok mimarisiyle göze