The Ringo Jets KüçükÇiftlik Park Park’t Rock’a Konuk Oluyor!

15 yıldır İstanbul’da rock müziğin kalesi haline gelen KüçükÇiftlik Park’ın, son yıllarda yaza damgasını vuran konser serisi 100% Müzik Sunar: Park’ta Rock, 30 Eylül’de Türkiye’nin önemli rock gruplarından The Ringo Jets ile devam ediyor! Bugüne kadarki en iyi albümleri olarak nitelendirilen Radio Ringo’yu geçtiğimiz ilkbaharda dinleyicileriyle paylaşan The Ringo Jets, dilden dile dolaşan sahne enerjileri, muhteşem performansları ve hem yeni hem de eski şarkılarıyla zenginleşen bir konser için hayranlarıyla KüçükÇiftlik Park’ta buluşacak. Konserin açılışını ise İstanbullu indie-elektronik ikilisi Hedonutopia ve kalplere dokunan şarkılarıyla dikkat çeken Birkan Nasuhoğlu yapacak. Yüzdeyüz Müzik katkıları ve URU organizasyonuyla düzenlenen konserin biletleri Biletix’te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

The Ringo Jets
The Ringo Jets

Eğlencenin rakipsiz adresi KüçükÇiftlik Park, Park’ta Rock konser serisiyle rock müzik severlere açıkhavada yüzdeyüz müzik keyfi yaşatıyor. 100% Müzik Sunar: Park’ta Rock serisi, 30 Eylül Cuma akşamı The Ringo Jets, Hedonutopia ve Birkan Nasuhoğlu’nun art arda sahnede olacağı bir konsere ev sahipliği yapacak.

2012 senesinde İstanbul’da çıkış yapan The Ringo Jets, gitarlarda Tarkan Mertoğlu ile Deniz Ağan ve davulda Lale Kardeş’ten oluşuyor, vokaller ise üç grup üyesi arasında paylaşılıyor. Kendi isimlerini taşıyan ilk albümlerini 2014’te yayımlayan grup, hızlı çıkışıyla Primavera Sound, Les Rencontres, Transmusicales, Gutter Island, Rock’n Coke, Øyafestivalen ve Sziget gibi büyük festivallerde yer aldı. Rock’n roll ile saykodelik müziği harmanladıkları tekliler ve albümlerle sadık bir dinleyici kitlesi edinen The Ringo Jets, grup üyesi Tarkan Mertoğlu’nun ilk prodüktörlük ürünü olan son albümleri Radio Ringo’yu ise Nisan 2023’te sevenleriyle paylaştı. Yaptıkları işlerle henüz ilk döneminde kült gruplar arasına giren The Ringo Jets, Türkiye’de ve yurtdışında dikkat çekmeye ve hayran kitlesini genişletmeye devam ediyor.

Fırat Külçek ve Kerem Feyzi tarafından İzmir’de kurulan alternatif müzik grubu Hedonutopia, elektronik ritimler, uçuşan melodiler ve uzaktan geliyormuş gibi duyulan derin vokallerle deneyselliğin çorak topraklarından, melankolinin derin sularına kadar geniş bir coğrafyada geziniyor.

Profesyonel müzik hayatına 2013’te Yedinci Ev grubuyla başlayan ve 2018’den bu yana solo kariyerine devam eden Birkan Nasuhoğlu ise sevilen teklileri, EP’leri ve albümleriyle olduğu kadar Gökhan Türkmen, Elçin Orçun, Dilhan Şeşen gibi isimlerle de ortak yapımlarıyla da müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

Yüzdeyüz Müzik katkıları ve URU organizasyonuyla sezon boyunca devam eden 100% Müzik Sunar: Park’ta Rock konser serisinin biletleri Biletix’te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar