Yüzüklerin Efendisi Hayranlarına Eşsiz Bir Deneyim

YBY Woods Ormanda Sinema
YBY Woods Ormanda Sinema

YBY Woods, Ormanda Sinema konsepti ile Kemerburgaz Kent Ormanı’nın kalbinde dünya standartlarında açık hava sineması deneyimini sunmaya devam ediyor. Gandalf, Frodo, Samwise, Aragorn, Legolas, Arwen, Gollum ve Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği filminin tüm karakterleri YBY Woods’un özel konseptli ormanda açık hava sinemasında hayranları ile buluşuyor.

6 Eylül Çarşamba akşamı sinemaseverler için hazırlanan özel sürprizlerle gerçekleşecek film gösteriminin biletlerine bubilet, biletix, passo.com.tr ve biletinial platformlarından ulaşılabiliyor.

Oscar kazanan görsel efektleri, müzikleri, birbirinden büyüleyici karakterleri ve hikayesiyle Orta Dünya’nın kapılarını açan Yüzüklerin Efendisi, Gandalf, Frodo, Samwise, Aragorn, Legolas, Arwen, Gollum gibi özel karakterleri ile sinema tarihinin kültleri arasına yerleşen Yüzük Kardeşliği filmi, 6 Eylül Çarşamba akşamı 21.00‘da Kemerburgaz Kent Ormanı YBY Woods perdesinde hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor.

Kapılarını 15.00’te açacak YBY Woods’ta Yüzüklerin Efendisi hayranlarını dekordan kostüme pek çok sürpriz ve keyifli aktiviteler bekliyor. Ücretsiz patlamış mısırın da dahil olduğu etkinliğin biletlerine biletix, passo.com.tr, biletinial ve bubilet platformlarından ulaşılabiliyor.

YBY Woods ayrıcalıklarıyla misafirlerine eşsiz bir deneyim sunuyor

İnsanları keyifli aktivitelerin beklediği YBY Woods her gün kapılarını 15.00’te açıyor; 7’den 70’e herkes için ormanın içinde eğlenceli bir gün sunuyor. Dileyenler kendi sandalyesini, içeceğini, can dostu evcil hayvanını da yanında getirebiliyor, ailesiyle ve arkadaşlarıyla doğanın içinde güzel vakit geçirebiliyor.

Yaşadıkları deneyimin insanları ve insanların içinde bulundukları toplulukları pozitif biçimde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; gökyüzünün altında, ormanın içinde eşsiz konser deneyimleri yaratmaya devam ediyor.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar